Adobe Creative Cloud for Teams

Adobe Creative Cloud for Teams za špeciálnu cenu

Adobe Creative Cloud for Teams za špeciálnu cenu a len na obmedzený čas! Táto časovo obmedzená ponuka je dostupná pre zákazníkov, ktorí si zakúpia službu Adobe Creative Cloud for Teams v cene 49,99 EUR/užívateľ/mesiac pričom bežná cena je 73,49 EUR/užívateľa/mesiac.

Podrobnosti promo akcie na Adobe Creative Cloud for Teams:

  • Doba platnosti ponuky je od 15. novembra do 2. decembra 2022.
  • Táto ponuka je dostupná pre nových zákazníkov spoločnosti Adobe, ktorí nemajú predplatné Creative Cloud for Teams & existujúcich zákazníkov spoločnosti Adobe, ktorí si chcú zakúpiť ďalšie licencie Creative Cloud for Teams. Ponuka sa nevzťahuje na obnovenie existujúcich licencií.
  • Táto ponuka je k dispozícii aj zákazníkom, ktorí chcú v rámci obnovovacieho okna (30 dní +/- dátum výročia) svojej existujúcej zmluvy VIP prejsť zo Single Apps na All Apps.
  • V prípade transakcií v rámci tejto ponuky, ktoré nespĺňajú kritériá oprávnenosti, si spoločnosť Adobe vyhradzuje právo ukončiť príslušné licencie.
  • V prípade nových zákazníkov, ktorí sa prihlásia na novú zmluvu VIP, sa vyžaduje 12-mesačné predplatné.
  • V prípade 3-ročného zmluvného obdobia sa ponuka vzťahuje len na 1. rok (počiatočný nákup). Bežná cena (RRP) bude platiť pre 2. a 3. rok obnovenia, pokiaľ nedôjde k aktualizácii z jednotlivých aplikácií na všetky aplikácie počas obdobia platnosti ponuky.

Viac informácií o produkte Adobe Creative Cloud nájdete aj na stránkach Adobe.

Cenové zvýhodnenie je platné len od 15. novembra do 2. decembra 2022 a len pre nové licencie. Ak budete mať otázky alebo nejasnosti k uvedenej promo akcii, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky.
Centron Black Friday

Nenašli ste to, čo hľadáte? Je tu Centron Black Friday!

Pozrite si aj ďalšie promo akcie, ktoré su aktálne v platnosti a vyberte si. Zoznam produktov a značiek, na ktoré je aktálne cenové zvýhodnenie je oveľa dlhší a nájdete tu aj produkty od značiek ako Sony, Canon, Atomos, Teradek, SmallHD, Wooden Camera, Adobe alebo DZOFILM. Využite promo akciu Centron Black Friday a ušetrite! Pozor, promo akcie sú časovo limitované, tak dlho nerozmýšlajte.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.