Blackmagic Cloud Store

Blackmagic Cloud Store

Vysokovýkonné sieťové úložisko s globálnou synchronizáciou – to je Blackmagic Cloud Store!

Blackmagic Cloud Store je veľmi rýchly vysokokapacitný sieťový disk, ktorý je určený na spracovanie veľkých mediálnych súborov používaných v hollywoodskych celovečerných filmoch. Konštrukcia využíva pokročilú flash pamäť, takže ľahko zvládne veľké množstvo používateľov súčasne. Navyše sa mimoriadne ľahko nastavuje! Vďaka live synchronizácii pomocou služby Dropbox, možno súbory distribuovať medzi viaceré jednotky na celom svete a získať tak veľmi rýchly lokálny prístup k súborom, a to aj pri pomalších internetových pripojeniach. Na rozdiel od systémov SAN, nepotrebujete IT konzultantov a neplatíte žiadne mesačné poplatky. K dispozícii je dokonca HDMI výstup na monitoring stavu úložiska v reálnom čase. To všetko znamená, že získate oveľa lepšie funkcie ako pri bežné dostupných IT storage riešeniach.

Blackmagic Cloud Pod
Cloud Pod umožňuje premeniť akýkoľvek disk USB-C na sieťové úložisko. To je ideálne, keď chcete zdieľať multimediálny disk nahraný na kamere s viacerými používateľmi v sieti. Je vybavený vysokorýchlostným 10G ethernetovým pripojením na mimoriadne rýchly prístup k súborom.

Blackmagic Cloud Store Mini
Cloud Store Mini 8TB je rýchle sieťové úložisko v kompaktnom prevedení do racku. Je vybavené vysokorýchlostným 10G ethernetovým pripojením a štyrmi internými pamäťovými kartami M.2 flash pracujúcimi v paralelnom poli RAID 0 na mimoriadne rýchly prístup k súborom. Je rýchle aj pri súčasnom prístupe veľkého počtu používateľov k súborom v rovnakom čase!

Blackmagic Cloud Store
Cloud Store je veľmi rýchly vysokokapacitný sieťový disk, ktorý je určený na spracovanie veľkých mediálnych súborov používaných v hollywoodskych celovečerných filmoch. Konštrukcia využíva pokročilú pamäť flash, takže ľahko zvládne veľa používateľov súčasne. Navyše sa mimoriadne ľahko nastavuje!

Pre viac informácií o nových sieťoých úložiskách Blackmagic Cloud Store nás neváhajte kontaktovať.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.