Blackmagic Design ATEM Constellation HD

Blackmagic Design ATEM Constellation HD

Nový rad produkčných live réžíí Constellation HD s až 40x 3G-SDI vstupom, množstvom DVE, multiviewerom a množstvom funkcií.

Spoločnosť Blackmagic Design predstavila ATEM Constellation HD, sériu najvýkonnejších live HD switcherov na svete. Tieto neuveriteľne výkonné HD réžie sú dostupné v 3 skvelých modeloch, vrátane modelu 1 M/E s 10 vstupmi, modelu 2 M/E s 20 vstupmi a masívného modelu 4 M/E so 40 vstupmi! Každý vstup SDI je navyše vybavený prevodníkom! Blackmagic ATEM Constellation obsahuje pokročilé funkcie, ako sú DVE, pokročilé chroma kľúčovače ATEM, multimediálne prehrávače, multiview a procesory SuperSource! Navyše vstavaný zvukový mixér Fairlight obsahuje kompresor, limitér, 6-pásmový parametrický EQ a expandér na každom vstupe. Súčasťou je aj bezplatné softvérové ovládanie ATEM, prípadne môžete pridať 1 M/E, 2 M/E alebo 4 M/E ovládací panel ATEM Advanced!

Blackmagic ATEM 1 M/E Constellation HD
Výkonná 1 M/E live réžia obsahuje 10 štandardne konvertovaných 3G-SDI vstupov, 6x 3G-SDI výstupov, DVE, 4 chroma kľúče, 16-kanálový multiview, multimediálne prehrávače, talkback a USB výstup pre webkameru.

Blackmagic ATEM 2 M/E Constellation HD
Model 2 M/E zdvojnásobuje funkcie modelu 1 M/E s 20x vstupmi 3G-SDI, 12x výstupmi 3G-SDI, 2 DVE, 8x pokročilými kľúčovačmi ATEM, 2x multiview a SuperSource pre celkovo 6 DVE.

Blackmagic ATEM 4 M/E Constellation HD
Masívny model 4 M/E zdvojnásobuje funkcie modelu 2 M/E so 40 x vstupmi 3G-SDI, 24x výstupmi 3G-SDI, 4x DVE, 16x ATEM Advanced kľúče, 4x multiview a 2x SuperSource pre celkovo 12x DVE.

Pre viac informácií o nových réžiách Blackmagic ATEM Constellation HD nás neváhajte kontaktovať.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.