Blackmagic Design Summer Tour

Blackmagic Design Summer Tour

15. Jún 2022

Zaregistrujte sa na letné turné Blackmagic v Prahe! Za posledné dva roky vydali významné aktualizácie ich produktov, takže je toto fantastická príležitosť si pozrieť všetky novinky naživo. Môžete sa tešiť na nové modely ATEM Mini Extreme, ktoré pracujú s novými štúdiovými kamerami Blackmagic a nové prepínače ATEM Constellation HD pracujúce s novými kamerami URSA Broadcast G2. Okrem toho vám predstavia nový Blackmagic Cloud a kolaboratívny workflow, ktorý umožňuje viacerým používateľom DaVinci Resolve pracovať na tom istom projekte v rovnakom čase kdekoľvek na svete! Toto podujatie je príležitosťou na rozhovor s tímom Blackmagic Design a na diskusiu o nových pracovných postupoch v uvoľnenej atmosfére. Počet miest na Blackmagic Design Summer Tour je obmedzený, preto sa zaregistrujte už teraz!


ČASOVÝ HARMONOGRAM DŇA

Každý segment workshopu má 45 minút

10:00

Live Production kamery

Na tejto prednáške sa zoznámite s funkciami kamier Blackmagic URSA Broadcast G2 a Blackmagic Studio Camera 4K, predvedú nové požiadavky na zoom a zaostrovanie Blackmagic a ukážu vám, ako ovládať kameru pomocou softvérového ovládania ATEM alebo ovládacieho panela kamery ATEM.

11:30

Digitálna filmová tvorba

Objavte podobnosti a rozdiely medzi modelmi Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K a 6K a zistite viac o výhodách používania Blackmagic RAW v pracovnom procese. Dozviete sa všetko od nastavenia kamery až po prácu so snímačom s dvojitou citlivosťou ISO.

13:00

DaVinci Resolve kolaborácia

Zistite, ako DaVinci Resolve 18 podporuje Blackmagic Cloud, vďaka čomu môžete pracovať na rovnakej časovej osi s kreatívnymi umelcami na celom svete! Dozviete sa tiež, ako skombinovať tento pracovný postup s novým úložiskom Blackmagic Cloud Store pre vysoko výkonné sieťové úložisko s globálnou synchronizáciou!

14:30

Live stream s ATEM Mini

Na tomto workshope bude predvedený pracovný postup ATEM Mini ISO, ktorý poskytuje čistý záznam všetkých vstupov a uložený súbor projektu, ktorý možno otvoriť v aplikácii DaVinci Resolve. Od teraz môžete svoju živú produkciu preniesť do postprodukcie na ďalšiu kreatívnu prácu a ďalšie možnosti.

16:00

Blackmagic RAW formát

Kombinácia Blackmagic RAW, Blackmagic URSA Mini Pro 12K a DaVinci Resolve vám poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu od záznamu až po postprodukciu. Na tomto sedení sa pozriete na to, ako prevzorkovanie z 12K poskytuje najlepšie 8K a 4K snímky s jemnými tónmi pleti a mimoriadnymi detailmi.


REGISTRÁCIA

PRAHA

Streda 15. Jún 2022

Corinthia Hotel, Kongresová 1655
140 69 Praha 4, Česko

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.