DIGI TV inštalácia a upgrade

DIGI TV inštalácia a upgrade

Súkromný tlevízny športový kanál odštartoval 10. Augusta 2010 svoje vysielanie a okamžite sa svojou ponukou zaradil medzi najatraktívnejšie na trhu.

V pôvodnej inštalácií pred spustením televízie sme zabezpečili technický projekt, dodávku a systémovú integráciu audio/video časti, ktorá pozostávala zo smerovej matice, audio video kabeláže, de/embédovacích kariet a prevodníkov, kamier, ovládacých jednotiek a réžie Sony, zvukového pultu Yamaha, zvukových monitorov Genelec a mnoho ďaľšieho.

Po rokoch úspešnej prevádzky prišla televízia s rozhodnutím modernizácie technológií a hlavným dôvodom bolo rozšírenie evysielania o ďaľšie vysielacie kanály.

Z pôvodných dvoch na konečných päť simultálne vysielaných kanálov.

Táto modernizačná inštalácia prebehla začiatkom leta 2019, kedy sme v priebehu troch mesiacov a počas kontinuálnej prevádzky televízie rozšírili vysielaciu kapacitu o tri nové kanály za použitia novej kabeláž 3G-SDI, smerovej matice Evertz, integrovali nový multiviewer systém Axon a vylepšenia sa dočkala aj interná komunikačná technológia RTS Intercoms, kde sme nainštalovali nový systém Odin.

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.