interra-systems-vega-vista-centron

Interra Systems zvyšujú kvalitu transportných streamov pomocou nového softvéru VEGA Vista

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Spoločnosť Interra Systems, popredný svetový poskytovateľ softvérových produktov a riešení pre priemysel digitálnych médií, predstavila VEGA Vista, nové softvérové ​​rozhranie “command line” pre zabezpečenie kvality transportných streamov. Prevádzkujúci softvér VEGA Vista môžu vysielatelia a poskytovatelia videozariadení overiť lokálne alebo v cloude transportné streamy MPEG-2 oproti štandardu MPEG v rôznych bodoch pracovného toku, aby sa zaistila kvalita, kompatibilita a interoperabilita komprimovaného videa. Analyzátor je navyše schopný skontrolovať podmienky underflow alebo owerflow medzipamäte, ktoré môžu spôsobiť problémy s prenosom, urýchliť úlohy overovania obsahu a zvýšiť efektivitu pracovného toku.

Objem obsahu, s ktorým pracujú vysielatelia a poskytovatelia videozariadení, sa nesmierne zvyšuje, a preto je nevyhnutná efektívna analýza videa,“ uviedla Anupama Anantharaman, viceprezidentka produktového manažmentu spoločnosti Interra Systems. „VEGA Vista počíta s požiadavkami na analýzu novej generácie. Okrem poskytnutia kompletnej sady kontrolných a analytických funkcií, ktoré pomôžu mediálnym spoločnostiam zabezpečiť súlad s MPEG-2, softvér možno nasadiť ako aplikáciu založenú na Docker systéme a zapadnúť do automatizovaného pracovného toku, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj na zabezpečenie kvality streamov MPEG

BMP spoločnosti Interra Systems je výkonný multimediálny prehrávač s bohatými funkciami, ktorý umožňuje mediálnym profesionálom prehrávať, kontrolovať a overovať audio-video obsah. BMP podporuje najširšiu škálu formátov v priemysle a dá sa ľahko integrovať do pracovných tokov vysielania v ktorejkoľvek fáze, aby bolo možné dôkladné preskúmanie médií a uľahčenie spolupráce medzi viacerými tímami a projektmi.

Softvér VEGA Vista od Interra Systems podporuje širokú škálu aplikácií vrátane overenia transportného streamu MPEG-2, analýzy vyrovnávacej pamäte, zaistenia interoperability systému, ladenia a riešenia problémov a súladu kódovacieho zariadenia. VEGA Vista je možné inštalovať a zdieľať s akýmkoľvek operačným systémom Linux, Windows a Mac v organizácii, čo zaisťuje rýchlu škálovateľnosť prostredníctvom aktualizácií softvérových licencií. Softvérovú aplikáciu je možné navyše vyvolať pomocou skriptu, čo umožňuje jej použitie v rôznych pracovných tokoch založených na súboroch.

Pomocou softvéru VEGA Vista môžu vysielatelia a poskytovatelia videozariadení extrahovať základné toky prostredníctvom príkazového riadku a rýchlo vykonávať komplexnú analýzu údajov videostreamu na vysokej úrovni. VEGA Vista podporuje CableLabs DOCSIS 3.0 a základné kontroly na úrovni záhlaví, rovnako ako analýzy založené na číslach chýb, počte TS paketov a analýze vyrovnávacej pamäte modelu T-STD. Poskytnutím podrobnej správy o všetkých porušeniach zhôd prostredníctvom užívateľsky prívetivého rozhrania pomáha VEGA Vista zabezpečiť, aby používatelia mohli vytvárať vysoko kvalitné transportné toky.

Viac informácií o riešeniach Interra Systems nájdete v našej ponuke!

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

1

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.