interra-systems-vega-vista-centron

Interra Systems zvyšujú kvalitu transportných streamov pomocou nového softvéru VEGA Vista

Spoločnosť Interra Systems, popredný svetový poskytovateľ softvérových produktov a riešení pre priemysel digitálnych médií, predstavila VEGA Vista, nové softvérové ​​rozhranie “command line” pre zabezpečenie kvality transportných streamov. Prevádzkujúci softvér VEGA Vista môžu vysielatelia a poskytovatelia videozariadení overiť lokálne alebo v cloude transportné streamy MPEG-2 oproti štandardu MPEG v rôznych bodoch pracovného toku, aby sa zaistila kvalita, kompatibilita a interoperabilita komprimovaného videa. Analyzátor je navyše schopný skontrolovať podmienky underflow alebo owerflow medzipamäte, ktoré môžu spôsobiť problémy s prenosom, urýchliť úlohy overovania obsahu a zvýšiť efektivitu pracovného toku.

Objem obsahu, s ktorým pracujú vysielatelia a poskytovatelia videozariadení, sa nesmierne zvyšuje, a preto je nevyhnutná efektívna analýza videa,“ uviedla Anupama Anantharaman, viceprezidentka produktového manažmentu spoločnosti Interra Systems. „VEGA Vista počíta s požiadavkami na analýzu novej generácie. Okrem poskytnutia kompletnej sady kontrolných a analytických funkcií, ktoré pomôžu mediálnym spoločnostiam zabezpečiť súlad s MPEG-2, softvér možno nasadiť ako aplikáciu založenú na Docker systéme a zapadnúť do automatizovaného pracovného toku, čo z neho robí nepostrádateľný nástroj na zabezpečenie kvality streamov MPEG

BMP spoločnosti Interra Systems je výkonný multimediálny prehrávač s bohatými funkciami, ktorý umožňuje mediálnym profesionálom prehrávať, kontrolovať a overovať audio-video obsah. BMP podporuje najširšiu škálu formátov v priemysle a dá sa ľahko integrovať do pracovných tokov vysielania v ktorejkoľvek fáze, aby bolo možné dôkladné preskúmanie médií a uľahčenie spolupráce medzi viacerými tímami a projektmi.

Softvér VEGA Vista od Interra Systems podporuje širokú škálu aplikácií vrátane overenia transportného streamu MPEG-2, analýzy vyrovnávacej pamäte, zaistenia interoperability systému, ladenia a riešenia problémov a súladu kódovacieho zariadenia. VEGA Vista je možné inštalovať a zdieľať s akýmkoľvek operačným systémom Linux, Windows a Mac v organizácii, čo zaisťuje rýchlu škálovateľnosť prostredníctvom aktualizácií softvérových licencií. Softvérovú aplikáciu je možné navyše vyvolať pomocou skriptu, čo umožňuje jej použitie v rôznych pracovných tokoch založených na súboroch.

Pomocou softvéru VEGA Vista môžu vysielatelia a poskytovatelia videozariadení extrahovať základné toky prostredníctvom príkazového riadku a rýchlo vykonávať komplexnú analýzu údajov videostreamu na vysokej úrovni. VEGA Vista podporuje CableLabs DOCSIS 3.0 a základné kontroly na úrovni záhlaví, rovnako ako analýzy založené na číslach chýb, počte TS paketov a analýze vyrovnávacej pamäte modelu T-STD. Poskytnutím podrobnej správy o všetkých porušeniach zhôd prostredníctvom užívateľsky prívetivého rozhrania pomáha VEGA Vista zabezpečiť, aby používatelia mohli vytvárať vysoko kvalitné transportné toky.

Viac informácií o riešeniach Interra Systems nájdete v našej ponuke!

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.