Klávesnica Logickeyboard Adobe Filmmaker

Klávesnica Logickeyboard Adobe Filmmaker

Nová klávesnica na úpravu videa od spoločnosti Logickeyboard. Spoločnosť Logickeyboard hrdo predstavuje The Adobe Filmmaker – úplne novú klávesnicu s klávesovými skratkami určenú pre videoeditorov pracujúcich s Adobe Premiere Pro a Adobe After Effects.

Logickeyboard Adobe Filmmaker klávesnica

Dve aplikácie v jednej klávesnici Adobe filmmaker

Nová klávesnica Logickeyboard Adobe Filmmaker je najnovším prírastkom do rozsiahleho produktového radu a zároveň prvou klávesnicou 2 v 1, ktorú kedy Logickeyboard vyrobil. Poskytuje používateľovi klávesové skratky pre programy Adobe Premiere Pro a Adobe After Effects v jednej jedinej klávesnici. Vďaka novej klávesnici 2 v 1 budú mať filmári a strihači možnosť jednoducho prepínať medzi svojimi strihovými aplikáciami a pritom mať všetky potrebné klávesové skratky stále po ruke.

Logickeyboard Adobe Filmmaker klávesnica

Rýchlejšie práca postprodukcii

Vďaka viac ako 200 klávesovým skratkám pre programy Premiere Pro a After Effects spolu je nová klávesnica úžasným nástrojom na optimalizáciu strihu a farebné označenie klávesov uľahčuje rýchlu identifikáciu potrebných skratiek. Skratky sú umiestnené na podsvietenej klávesnici Logickeyboard ASTRA, takže je ideálna do akéhokoľvek prostredia – či je deň alebo noc, v jasných miestnostiach alebo pri slabom osvetlení.

Logickeyboard Adobe Filmmaker klávesnica

Klávesnica Logickeyboard Adobe Filmmaker je k dispozícii pre počítače PC a Apple Mac v čiernom podsvietenomvyhotovení Astra. Obe klávesnice sú k dispozícii v americkom, anglickom a európskom rozložení. Klávesnice majú veľké nízkoprofilové klávesy pre lepšiu ergonómiu. Používajú káblové pripojenie USB a ponúkajú dva ďalšie zabudované porty USB.

Viac informácií o klávesniciach Logickeyboard nájdete na stránkách výrobcu.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.