camgear-elite-system-centron

Nová generácia Elite hláv a 3S-FIX statívov

Statívové hlavy série Elite zdedili svoj svetovo preslávený plynulý a presný pohyb ťahania z existujúcej rady fluidných hláv Camgear. Vyznačujú sa však tiež novou ergonomickou architektúrou, novým patentovaným ultra precíznym, opakovateľným a presným systémom vyvažovania, ktorý umožňuje prakticky dokonalé vyváženie systému stupňovitého odporu a radu praktických funkcií navrhnutých tak, aby zaručili dramaticky lepší výkon a ľahké použitie.

Patentovaný systém nastavenia jednej alebo dvoch vyvážení
Sériou Elite CamGear vylepšili veľmi spoľahlivý krokový vyvažovací mechanizmus do nových úrovní robustnosti a dokonalosti. Patentovaný systém protizávažia dvojkolesia efektívne zmenšuje odstup medzi jednotlivými krokmi a dosahuje virtuálne dokonalú, bezproblémovú rovnováhu. To znamená, že môžete dosiahnuť takmer okamžite a opakovane najpresnejšiu, vyrovnanú pozíciu kamery.

camgear-elite-3s-fix-centron

Nový statívový systém 3S-FIX (s jedným zámkom)
Statívy 3S-FIX, ktoré sú súčasťou všetkých statívových systémov série Elite, sú vybavené novým patentovaným (jedno zámkovým) Lock&Release systémom, vďaka čomu je zaistenie a odomknutie nôh statívu hračkou. Zahŕňajú tiež ďalšie inovácie, napríklad magnetické uzamknutie systému nôh, čím sa eliminuje potreba “klipov” a umožňuje bleskurýchle nastavenie, či zloženie statívu.

Spoľahlivosť, odolnosť a pohodlie je to, čo od série Camgear Elite môžete očakávať

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.