Teradek Bolt 6

Nová Teradek Bolt 6 séria

Teradek Bolt 6 prináša rozšírenie vysielacích pásiem v 6Ghz frekvencií pri plnom zachovaní kompatibility s predošlými modelmi do 5Ghz

Bezdrôtové signály sa už roky šíria v pásmach 5 GHz v rámci U-NII 1 až 3. Okrem 5 GHz využíva Bolt 6 aj U-NII 5, alias „6 GHz“ – s 12 novými kanálmi na prístup k novej čistej rádiovej frekvencii (RF). To znamená, že menej zariadení súťaží o šírku pásma, menšie rušenie a možnosť koexistencie väčšieho počtu bezdrôtových spojení v jednej oblasti.

Séria Teradek Bolt 6 využíva nelicencované pásma 6 GHz aj 5 GHz, takže sa môžete vyhnúť preťaženiu signálu pomocou funkcie U-NII 5 v Bolt 6, pričom si zachováte schopnosť pracovať v pásmach 5 GHz. Každé zariadenie Bolt 6 TX a RX je možné spárovať s akýmkoľvek zariadením Bolt 4K – bez ohľadu na dosah. Maximálny dosah systému v tomto scenári je vždy obmedzený najkratším dosahom. Aby ste mohli používať 6GHz (U-NII 5), budete potrebovať Bolt 6 na strane TX aj RX.

Frekvencia 6 GHz je teraz dostupná v USA a Kanade podľa vládnych špecifikácií UNII-5. Frekvenciu 6 GHz v rámci U-NII-5 v Európe očakávame v roku 2023.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.