SWIT NAB 2023

Novinky z NAB 2023 – SWIT

Spoločnosť SWIT predstavila na výstave NAB 2023 niekoľko noviniek, ako napr. batérie a nabíjačky špeciálne navrhnuté pre kameru ARRI Alexa35 (SWIT B-Mount). Okrem týchto noviniek spoločnosť SWIT predstavila aj niekoľko zaujímavých a inovatívnych produktov.

Modulárna batéria SWIT VOLTA

SWIT VOLTA

Modulárna batéria SWIT VOLTA bola prvý krát predstavená verejnosti na výstave NAB 2023. Horná časť je riadiaca jednotka vrátane 500W nabíjačky, obsahuje 45V solárne nabíjacie rozhranie a 65W USB-C pre výstupné rozhrania. Dostupný v dvoch verziách – verzia AC a verzia DC. Verzia AC poskytuje dva trojfázové napájacie porty s maximálnym výstupným výkonom 1500W. Verzia DC poskytuje výstupné rozhrania 12V, 24V, 48V DC a maximálny výstupný výkon je 1200W. Obe verzie majú rovnakú sériu 1600Wh batérií. Počet stohovania nie je obmedzený. VOLTA môže poskytovať výkonnú podporu napájania pre profesionálne filmové zariadenia, ako sú kamery, svetlá s vysokým odberom alebo DIT zariadenia.

Nové riešenie napájania

SWIT TD-R230 a SWIT HB-C420S

Nové riešenie napájania pre vysokovýkonné osvetlenie – kombinované riešenie adaptéra SWIT TD-R230S a batérie SWIT HB-C420S. Tento kit dokáže zabezpečiť 100 % trvalý výkon pre vysokovýkonné LED svetlá s výkonom nižším ako 750W vrátane LED svetiel ako ARRI Skypanel S60 alebo Creamsource Vortex 8.

Kompletné informácie o SWIT TD-R230S a batérii SWIT HB-C420S nájdete na stránkách výrobcu.

Nástenná nabíjačka SWIT PC-W861B

SWIT PC-W861B

Nová nabíjačka SWIT PC-W861B je 8-kanálová vysokorýchlostná nástenná nabíjačka, ktorá poskytuje rýchlosť nabíjania 8×100 W pre profesionálne batérie. Tento produkt je určený hlavne pre rental spoločnosti, televízie alebo produkčné spoločnosti, ktoré potrebujp nabíjať väčšie množstvo batérií za krátky čas. Nová 8-kanálová nabíjačka SWIT PC-W861B je dostupná v troch vyhotoveniach pre V-mount (V-lock), Gold-mount (Anton/Bauer) a B-mount batérie.

Nové fresnel LED svetlá SWIT

SWIT FL-C200D a SWIT FL-C400D

Nový rad štúdiových LED reflektorov (SWIT FL-C200D a SWIT FL-C400D) ponúka tri možnosti výkonu 100W, 200W a 400W. 100W fresnel je bez ventilátora a 200W a 400W podporujú ovládanie zapnutia/vypnutia ventilátora pomocou DMX, podporujú voliteľný E-motor na ovládanie uhla spotu/flood pomocou DMX. S novým 100W panelovým svetlom CL-100D poskytuje spoločnosť SWIT používateľom kompletnejšie a cenovo dostupnejšie riešenie štúdiového osvetlenia.

SWIT RadioLux – bezdrôtový DMX systém

SWIT Radiolux

SWIT Radiolux je bezdrôtové DMX riešenie spoločnosti SWIT s nízkou latenciou a vysokou stabilitou založené na frekvencii 850-930 MHz. Toto riešenie obsahuje prijímač, vysielač a 48-kanálovú konzolu DMX vrátane vysielača. V stánku bolo každé svetlo pripojené k prijímaču a mnohí návštevníci si sami nastavovali adresy a ovládanie jednotlivých svetiel cez DMX.

Výkonné LED RGB panely MONET

SWIT MONET

Na NAB 2023 prvýkrát ukázala aj prototyp novej série vysoko výkonných panelových svetiel SWIT MONET s mäkkým svetlom. K dispozícii sú dve verzie, a to 1:1 400W a 2:1 700W. Svetlá majú vstavaný prijímač Lumenradio. Podporované sú funkcie, ako napríklad rýchla výmena príslušenstva.

Dotikový monitor SWIT K7 Cine

SWIT monitor K7 Cine

Nový monitor SWIT K7 je 7-palcový monitor pre filmové kamery s vysokou presnosťou farieb, vysokým jasom až 1500 nitov, dotykovou obrazovkou, 3G-SDI a HDMI, celokovovou konštrukciou a dvojitým vstupným rozhraním DC vrátane 2-pinového lemo. Možnosť voliteľného napájania cez batériové doštičky NP-F a V-mount.

Monitor BM-U325MD 4K HDR

SWIT monitor BM-U325MD 4K

Veľkú pozornosť v stánku pútal špičkový monitor SWIT BM-U325MD. Tento monitor využíva technológiu lokálneho stmievania a algoritmus AI na dosiahnutie vysokého jasu 1500 nitov a vysokého kontrastného pomeru až 1 000 000:1. Má 4 kanály 12G-SDI In&Out a môže sprcovať 8K signál prostredníctvom režimov SQD a 2-SI. Okrem funkcií Self-Calibration a Eye Pattern, ktorými disponujú všetky monitory SWIT, si zachováva aj rozhranie modulu SFP, ktoré poskytuje možnosť neskoršieho upgradu a rozšírenia.

Viackamerový systém NDI EFP

SWIT NDI EFP Camera System

Ide o profesionálny NDI produkčný systém s viacerými kamerami, interkomom, TALLY, PGM spätným video a až 4Kp60 NDI. Systém si zachováva rovnaké prevádzkové návyky ako klasický systém SDI/Fiber EFP. V spolupráci s profesionálnymi NDI monitormi SWIT systém prinesie produkciu NDI na profesionálny štandard vysielania.


Počas výstavy sa spoločnosť SWIT zúčastnila na viacerých mediálnych spoluprácach, uskutočnila spoluprácu s mnohými známymi spoločnosťami v tomto odvetví a spoločne podporovala rozvoj tohto odvetvia. Výstavy ako NAB využíva spoločnosť SWIT na konzultácie so zákazníkmi, získáva spätnú väzbu na optimalizáciu produktov a zároveň poskytuje dôležité informácie a cenné radu svojím zákazníkom.

Ak budete mať otázky k niektorým novinkám alebo produktom SWIT vo všeobecnosti, budeme radi ak nás budete kontaktovať.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.