arri-HI-5-centron-product

Nová Arri Hi-5, silnejšia, rýchlejšia, väčší dosah…

Arri-Hi-5-001
Arri Hi-5

Arri s hrdosťou predstavili inteligentnú ručnú jednotku 5. generácie, Hi-5! Nahrádza predchádzajúcu špičkovú ručnú jednotku WCU-4 a poskytuje spoľahlivé bezdrôtové ovládanie kamery, či viac-osého objektívu v náročných situáciách na scéne. Je robustná a absolútne odolná voči poveternostným vplyvom a ponúka jedinečné, vymeniteľné rádiové moduly pre rôzne oblasti a výzvy pri nakrúcaní, ktoré zaisťujú najlepší možný dosah rádiového spojenia pre každé nastavenie.


Hi-5 je ústredným prvkom ekosystému 5. generácie elektronického riadiaceho systému ARRI. Spolu s novými rádiovými modulmi, novými inteligentnými batériami, inteligentnými zaostrovacími prstencami, integráciou Focusbug Cine RT a aplikáciou pre iOS, Hi-5 modernizuje on-set konektivitu, čím zjednodušuje komplexné úlohy filmovým štábom.

arri-hi-5-system
Arri Hi-5 príslušenstvo

“Ak to nie je pokazené, neopravujte to.”

ARRI sa snažilo vytvoriť Hi-5 v rôznych formách, ale nakoniec sa rozhodli držať sa podobného dizajnu, aký použili pri WCU-4. Ak sa už vašej užívatelskej základni páči tvarový faktor výrobku, nie je potrebné “znova vymýšľať koleso”. ARRI sa teda pozreli na to, ako by mohli vylepšiť a aktualizovať WCU-4, aby sa zmestil do súčasných a budúcich workflows. Návyk je dôležitý pre mnohých používateľov a vďaka udržania podobného tvarového faktoru ako WCU-4, sa s Hi-5 v rukách budete cítiť dobre a pohodlne.

Arri Hi-5 nájdete v našej ponuke

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.