lupo-kickasspanel-centron

Nový Lupo Kickasspanel

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Rozžiarte svoju scénu kompaktným LED svetlom, ktoré má rôzne farebné možnosti, pomocou plnofarebného RGBW LED AC/DC panelu Kickasspanel od spoločnosti Lupo. Kickasspanel prináša profesionálny výkon do kompaktného dizajnu na kameru s jasnosťou 2150 lux na vzdialenosť 1m, čo je ekvivalent mnohých oveľa väčších svetiel. Jeho široká škála funkcií zahŕňa premenlivú farebnú teplotu od 3 200 do 5 600 K, stmievanie jasu 0 až 100%, nastavenie sýtosti a odtieňa, režim RGBW, režim color gel a režim špeciálnych efektov pre nekonečnú kreativitu. Vďaka presnosti farieb pri vysokej hodnote 96 CRI a 98 TLCI sa toto svetlo dá efektívne použiť ako riešenie na kamere a aj ako štúdiové.

Svetlo ponúka integrovaný držiak batérie série L na zadnej strane a na bočnej strane ponúka napájanie zo sieťovej zásuvky a port USB typu C pre samostatne dostupné nabíjačky. Na spodnej a bočnej strane sú upevňovacie závity a pomocou priloženého držiaka s guľovou hlavou je možné namontovať svetlo na stojan alebo kameru. Súčasťou svetla je aj difúzor a kábel USB.

lupo-kickasspanel-1-centron

Kľúčové vlastnosti:

  • 2150 Lux na vzdialenosť 1m
  • Farebná teplota 3200 – 5600 K s 96 CRI a 98 TLCI
  • RGBWW, HUE, Saturácia, CTT konfigurácia
  • Color gel presety a módy špeciálnych efektov
  • 0 – 100% dimm jasu
  • L mount batérie, AC port napájania a USB-C
  • Montážne závity na bočnej a spodnej strane
lupo-kickasspanel-2-centron
Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

1

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.