lupo-kickasspanel-centron

Nový Lupo Kickasspanel

Rozžiarte svoju scénu kompaktným LED svetlom, ktoré má rôzne farebné možnosti, pomocou plnofarebného RGBW LED AC/DC panelu Kickasspanel od spoločnosti Lupo. Kickasspanel prináša profesionálny výkon do kompaktného dizajnu na kameru s jasnosťou 2150 lux na vzdialenosť 1m, čo je ekvivalent mnohých oveľa väčších svetiel. Jeho široká škála funkcií zahŕňa premenlivú farebnú teplotu od 3 200 do 5 600 K, stmievanie jasu 0 až 100%, nastavenie sýtosti a odtieňa, režim RGBW, režim color gel a režim špeciálnych efektov pre nekonečnú kreativitu. Vďaka presnosti farieb pri vysokej hodnote 96 CRI a 98 TLCI sa toto svetlo dá efektívne použiť ako riešenie na kamere a aj ako štúdiové.

Svetlo ponúka integrovaný držiak batérie série L na zadnej strane a na bočnej strane ponúka napájanie zo sieťovej zásuvky a port USB typu C pre samostatne dostupné nabíjačky. Na spodnej a bočnej strane sú upevňovacie závity a pomocou priloženého držiaka s guľovou hlavou je možné namontovať svetlo na stojan alebo kameru. Súčasťou svetla je aj difúzor a kábel USB.

lupo-kickasspanel-1-centron

Kľúčové vlastnosti:

  • 2150 Lux na vzdialenosť 1m
  • Farebná teplota 3200 – 5600 K s 96 CRI a 98 TLCI
  • RGBWW, HUE, Saturácia, CTT konfigurácia
  • Color gel presety a módy špeciálnych efektov
  • 0 – 100% dimm jasu
  • L mount batérie, AC port napájania a USB-C
  • Montážne závity na bočnej a spodnej strane
lupo-kickasspanel-2-centron
Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.