Genelec 8381A

Nový The Main Ones Genelec 8381A

Genelec 8381A monitor s bodovým zdrojom poskytuje bezkonkurenčný výkon a presnosť

V rámci 45. výročia spoločnosti bol predstavený systém inteligentného aktívneho monitorovania Genelc 8381A, vlajková loď s Adaptive Point Source™ technológiou, ktorý spája výnimočnú presnosť a zahalenie s bezkonkurenčným ovládaním LF, obrovskou svetlou výškou a zobrazovaním vo vysokej presnosti. 8381A, navrhnutý pre špičkové nahrávanie hudby, mastering a ten najnáročnejší audio posluch, vytvára voľne stojace riešenie monitorovania s plným rozsahom, ktoré sa dokáže inteligentne prispôsobiť akémukoľvek akustickému prostrediu. Pre audio profesionálov vytvára 8381A presné celopásmové mixy, ktoré sa konzistentne prenášajú do iných miestností a systémov prehrávania, zatiaľ čo audiofili zažijú každý detail a “nuansu” hudobného vystúpenia, presne tak, ako to tvorcovia hudby zamýšľali.

Ako člen radu „The Main Ones“ je systém 8381A akusticky koaxiálny až po basové frekvencie a čerpá z osvedčenej technológie vyvinutej pre patentovanú a oceňovanú rodinu bodových monitorov „The Ones“ od Genelec a adaptívny basový reproduktor W371A. Systém, ktorý je možné spojiť a vytvoriť samostatne stojaci monitorovací systém s plným dosahom. Model 8381A však posúva výkonnostnú latku ešte vyššie tým, že ponúka riadenú smerovosť a nezafarbenú odozvu na aj mimo osi s ultra širokou frekvenčnou odozvou v rozsahu od 20 Hz do 35 kHz. Navyše, s takmer 6 kW výkonu zosilňovača a ohromujúcim maximálnym SPL 126 dB – najvyššia hodnota, aká kedy bola dosiahnutá presným bodovým akustickým dizajnom – 8381A ponúka najsofistikovanejšie funkcie a špecifikácie zo všetkých v súčasnosti dostupných audio monitorov.

Srdcom 8381A je patentovaný vysokorýchlostný koaxiálny menič stredného/výškového reproduktora s minimálnou difrakciou (MDC™), ktorý v kombinácii s výkonným enginom Genelec DSP poskytuje mimoriadnu čistotu, zobrazovanie a prispôsobivosť. Tento menič MDC zdieľa spoločnú akustickú os so štyrmi doplnkovými 5-palcovými kupolovými meničmi modelu 8381A, ktoré sú usporiadané ako stredotónový transdukčný systém a toto jedinečné pole sa kombinuje s dopredu smerujúcim 15-palcovým basovým reproduktorom, ktorý poskytuje výnimočne stabilnú smerovosť, ovládanie a koherenciu. .

Na ďalšie vylepšenie a rozšírenie reprodukcie nízkych frekvencií modelu 8381A využíva pár vysokovýkonných 15-palcových basových reproduktorov adaptívnu technológiu LF pôvodne vyvinutú v modeli W371A, ktorá ponúka vysoké rozlíšenie a najvyššiu úroveň ovládania nízkych frekvencií – napriek účinkom akustiky miestnosti. Táto technológia umožňuje 8381A starostlivo prispôsobiť výkon miestnosti a ponúka plochejšiu a plynulejšiu odozvu v miestnosti v mieste počúvania s LF zobrazovaním koherentným s celým zvukovým rozsahom. Táto plochá a neutrálna LF odozva minimalizuje akustické vrúbkovanie a znižuje škodlivé odrazy a rezonancie od stien, stropu alebo podlahy v miestnosti.

Viac informácií o Genelec 8381A z rodiny The Main Ones nájdete na stránkach výrobcu…

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.