Atomos-Shinobi7-centron

Nový, väčší, jasnejší Atomos Shinobi 7

Atomos-Shinobi7-1-centron

Shinobi 7 kombinuje veľkú 7” HDR obrazovku s kalibrovaným špičkovým jasom 2400 nit a ľahkými funkciami pôvodného Shinobi iba pre monitor. Shinobi 7 je možné použiť v prostrediach s vysokým osvetlením na sledovanie signálov až do 4Kp60 cez HDMI alebo SDI. Je to ideálny monitor pre režiséra, ostriča, displej programu alebo ukážky pre prepínače videa a ideálny pre vlogerov prezentujúcich sa pred kamerou.

Ovládajte svoje obľúbené kamery pomocou intuitívnej dotykovej obrazovky, ktorá vám umožní rýchly prístup k najdôležitejším funkciám kamery. Zamerajte sa na nádherný obraz a urobte dynamické úpravy clony, vyváženia bielej, uhlu uzávierky a ND. S voliteľným káblom Atomos USB-C Serial je k dispozícii podpora pre kameru série Z Cam E2 a poskytuje priame ovládanie všetkých konfigurácií menu. Dodatočné ovládacie porty USB a RJ45 na Shinobi 7 tiež poskytujú podporu budúceho vývoja, pre pribúdajúce ďalšie možnosti ovládania kamier pomocou dotykovej obrazovky.

Atomos-Shinobi7-2-centron

Obrazovka Shinobi 7 zobrazuje v reálnom čase ohromujúcich viac ako 10 stopov dynamického rozsahu zo signálov Log/PQ/HLG. V kombinácii s jedinečnými funkciami monitorovania HDR zjednodušuje Shinobi 7 zložitosť snímania protokolov/HDR a pomáha vám replikovať postprodukčné pracovné postupy priamo počas snímania. Pri adaptívnom chladení môžete tiež uprednostniť znížený hluk ventilátora alebo maximálny jas displeja.

Okrem konverzií Log tdo HDR môžete tiež použiť svoju vlastnú 3D LUT na posúvanie do iných zariadení alebo na živý prenos. Cez slot na SD kartu môžete kedykoľvek vložiť až osem vlastných LUT a okamžite medzi nimi vyberať. Pri použití v režime selfie funguje displej ako monitor s dokonalou dôveryhodnosťou, ktorý vám umožňuje „bake-in“ LUT na vstupe vašej kamery.

Atomos-Shinobi7-3-centron

Shinobi 7 využíva platformu AtomOS 10 a je nabitý rozsiahlou sadou scopov a jednoduchých dotykových operácií. Shinobi obsahuje monitorovacie nástroje na zaostrovanie, zarámovanie a expozíciu, vrátane Focus Peaking, Zoom 4:1/2:1/1:1, Zebra, Falošné farby, Sprievodcu snímkami a sociálnymi snímkami, SMPTE Safe Areas, Waveform, RGB Parade , Vectorscopes, Anamorphic De-squeeze a 3D LUT podporu.

Vďaka funkcii Shinobiho analýzy môžete súčasne sledovať, čo snímate, priebeh, histogram a vektoroskop, čo zaručuje úplnú kontrolu nad vašim obrazom. Jediným dotykom môžete prepínať medzi rôznymi waveformami, histogramom a vektoroskopom za chodu.

Atomos-Shinobi7-4-centron

Vďaka dvom slotom môžete počas snímania batérie jednoducho vymeniť za chodu. Shinobi je od základu navrhnutý pre optimalizované využitie batérií pri monitorovaní a spolu s dvojicou slotov vám umožňujú používanie celý deň. Špeciálny zamykací vstup DC jack umožňuje pripojenie k elektrickej sieti a je možné ho použiť s voliteľným káblom DC na DTAP s batériami V-Mount na napájanie zariadenia v teréne.

Vďaka podpore až 4Kp60 cez HDMI sa Shinobi 7 pevne zapojí do ľubovoľného video workflow aj možnosťou krížovej konverzie medzi 4K HDMI a 3G-SDI signálmi. Výstupné videosignály s nízkou latenciou a schopnosťou previesť HDMI kamery do SDI alebo naopak bez potreby ďalších prevodníkov.

Atomos Shinobi 7 nájdete aj v našej ponuke!

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.