Opera SND

Opera SND

V roku 2006 dodal Centron Slovakia viac posluchových monitorov renomovanej fínskej firmy Genelec do novostavby Slovenského národného divadla.

Najväčší systém je inštalovaný v réžii hudobného nahrávacieho štúdia. 5.1 kanálový systém sme nastavili presne podľa požiadaviek normy ITU-R BS 775 o doporučenom rozmiestnení reproduktorov a nakalibrovali, čo záhŕňa prispôsobenie k akustickým podmienkam v konkrétnom prietore a dorovnanie akustických tlakov jednotlivých sústav.

Pohľad do video réžie, ktorá je zariadená 5.1 kanálovým systémom zostaveným zo satelitov 8020A a subwoofrom 7050A. V tejto réžii sme projektovali a dodávali kompletný audio video systém vybavený tromi štúdiovými kamerami ktoré sa dajú pripojiť v sále opery takisto ako v sále činohry. Audio-video systém bol postavený na spoločnom zdieľanom 24 TB diskovom poli Studio Network Solutions kde boli pripojené všetky video strižne , zvukové pracovné stanice a grafická stanica.

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.