Litepanels Astra

Originálny LED panel, teraz vylepšený

Panely Litepanels Astra 1×1 LED sú ľahké a kompaktné svietidlá, ktoré poskytujú najjasnejšie a najfarebnejšie biele svetlo vo vašom štúdiu alebo na danom mieste. Panely Astra poskytujú špičkovú spoľahlivosť s automatickým výkonom bez blikania pri akejkoľvek snímkovej frekvencii alebo uhle uzávierky a pri akejkoľvek úrovni intenzity. S úrovňou CRI / TLCI až 98 je farebné podanie panelov Astra dokonalé na lichotivé odtiene pleti a na zabalenie vašich objektov bezkonkurenčným krásnym svetlom.

“Veľkým plusom pre je, že kedykoľvek natáčate spomalené filmy, nedochádza k blikaniu.”
Panely Astra spoločnosti Litepanels hrali hlavnú úlohu v projekte vytvorenom spoločnosťou Foundlight pre Schneider-Kreuznach, popredného výrobcu vysoko výkonných fotografických a filmových objektívov. Séria Schneider MOVE je kvarteto jednominútových filmov zachytávajúcich vášnivý fyzický prejav tanečníka, gymnastky, skateboardistu a bežca, ktorý predvádza objektívy Xenon FF-Prime.

„S Astrou dokážeme nastavenie rýchlo a efektívne šetriť výrobný čas a peniaze.“
Osvetľovacie systémy Astra mali obrovský vplyv na tvorbu filmu v StommelHaus: „Kombinácia kvality svetla, výkonu a spotreby energie nám poskytuje všestranné riešenia našich svetelných potrieb. Vďaka okamžitému videniu výsledkov je snímanie na scéne vzrušujúcejšie a rýchlo. Konečne je osvetlenie na sade zábavné! “

Panely Astra sa dodávajú s napájacími káblami US aj EÚ a univerzálnym napájacím zdrojom (100-240 VAC). Ak nie je k dispozícii napájanie striedavým prúdom alebo chcete maximálnu rýchlosť a flexibilitu nastavenia, panely Astra pracujú na batériách s napájaním 13-24V DC s voliteľnou doskou batérie typu Gold Mount alebo V-Mount. Batéria je napájaná prostredníctvom odolného napájacieho konektora XLR3, ktorý zaisťuje spoľahlivosť v akomkoľvek prostredí. Zakrivený dizajn strmeňa umožňuje široký, ničím nerušený rozsah náklonu pre dostatok priestoru s ľahkým tvarovacím príslušenstvom. Flexibilné možnosti montáže zahŕňajú odnímateľný 5/8 “TVMP konektor na zavesenie alebo upevnenie na stojan a dva 1/4” -20 female kohútiky pre alternatívne montážne body, aby ste Astru umiestnili presne tam, kam potrebujete.

Viac o produktoch Litepanels nájdete na našich stránkach, alebo na stránkach výrobcu.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.