Tiger Technology Tiger Store 2.9.3

Podopra Apple M1/M2 v Tiger Store 2.9.3

Tiger Store 2.9.3 od spoločnosti Tiger Technology prichádza s rozšírenou podporou platforiem a vylepšenou funkcionalitou, ktorá natívne podporuje s počítače Apple Silicon, konkretné ARM M1 a M2 so systémom macOS.

Kľúčové nové funkcie Tiger Store a podpora pre:

  • počítače Apple Silicon macOS
  • operačný systém Apple macOS 13 Ventura
  • najnovšie operačné systémy Windows (vrátane Windows 11 a Server 2022)
  • ďalšie operačné systémy ako Red Hat Enterprise Linux a CentOS Linux 7.x
  • podpora Avid Media Composer 2022.12
  • vylepšená funkcia vyhľadávania (pre klientov Apple macOS Tiger), ktorá umožňuje používateľom prehľadávať obsah pripojených zväzkov pomocou Finderu na zvýšenie produktivity a efektivity

Ďalšou významnou funkciou v novom update Tiger Store je vylepšená funkcia vyhľadávania pre klientov Apple macOS Tiger. Používatelia teraz môžu využívať vylepšené možnosti vyhľadávania v aplikácii Finder, ktoré im umožňujú rýchlo vyhľadať a sprístupniť obsah na pripojených zväzkoch, čím sa zvyšuje produktivita a efektivita.

Okrem rozšírenej podpory platforiem a funkcií vyhľadávania prináša Tiger Store 2.9.3 aj niekoľko kľúčových funkcií, ktoré zvyšujú stabilitu a výkon. Nová aktualizácia prichádza s vylepšeným zobrazením aktívnych a pohotovostných uzlov HA pre jasnejší prehľad a zjednodušenú správu. Okrem toho zavedenie novej politiky distribúcie súborov v rámci poolu optimalizuje výkon pri súčasnom prístupe k viacerým súborom, čím zabezpečuje rýchlejšie operácie.

Okrem toho môžu teraz používatelia pohodlne zapnúť alebo vypnúť zabezpečenie súborov prostredníctvom webového rozhrania Tiger Store 2.9.3, čo ponúka väčšiu kontrolu a flexibilitu pri správe nastavení zabezpečenia súborov.

Kompletné informácie k tomuto updatu (release notes) nájdete na stránkach Tiger Technology.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.