Atomos-Ninja-V-plus-Centron

Predstavenie Atomos Ninja V+ 8K

Ninja V+ je ďalšou etapou vo vývoji mnohonásobne oceneného modelu Atomos Ninja, ktorý poskytuje nepretržité nahrávanie až 8Kp30 a 4Kp120 vo formáte Apple ProRes RAW a zároveň dedí HDR, 4Kp60 RAW video, ako aj slow-mo HDp120 od jeho staršieho brata, Ninja V. Vďaka schopnosti snímať v rozlíšení 8Kp30 a 4Kp120 Vám Ninja V+ umožní udržať si náskok a zaistiť flexibilitu pre rozvoj vášho systému podľa požiadaviek projektov. Kvalita a formáty sú pripravené pre budúcnosť, čo vám umožní zostať kompatibilnými s novo vydanými, či existujúcimi kamerami a to vo svete, kde technológia napreduje neuveriteľným tempom.

ninja-plus-centron

Ninja V + využíva nové čipy Atomos Silicon, AtomIC3, AtomOS 10 a neuveriteľnú efektivitu ProRes RAW na zabezpečenie týchto zvýšených rozlíšení a snímkových frekvencií. Nové formáty sa tiež dajú hladko integrovať do časovej osi vašich existujúcich projektov ProRes RAW alebo ProRes, bez veľkých režijných nákladov na ukladanie alebo spracovanie. Neuveriteľné rozlíšenie 8K videa znamená, že aj po orezaní do obrazu v rámci procesu stabilizácie bude mať výsledný záber pravdepodobne stále rozlíšenie 4K alebo dokonca 6K. To znamená, že sa môže integrovať s ďalšími 8K záznamom na časovej osi a stále bude vyzerť skvele.

Bohatý arzenál kodekov Ninja V+:

  • Apple ProRes RAW – podpora 16bit RAW cez HDMI / voliteľne cez SDI
  • Apple ProRes – priemyselný štandardný kodek od Apple
  • Avid DNx – priemyselný štandardný kodek od Avid
  • H.265 (HEVC) – Vysoko efektívny komprimovaný kodek pre vysoko kvalitné súbory s nízkou bitovou rýchlosťou a malou veľkosťou, ideálny pre zdieľanie a stream
  • Možnosť vytvorenia 10bit výstupov s rozlíšením 4K HDR a možnosťou “pre-baked” LUT pre výsledný LOOK obrazu bez potreby gradingu záznamu

Atomos Ninja V+ k dispozícii od júna 2021.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.