camRade-travelMate-centron

Séria travelMate: 5 základných built-in prvkov

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Predstavujeme vám sériu travelMate, ktorá vás bude sprevádzať pri vašich dobrodružstvách, nech vás zavedú kamkoľvek. Vzhľadom na výzvy, ktorým cestujúci čelia pri ceste s fotoaparátom a príslušenstvom, má tento rad 5 vstavaných inteligentných funkcií.

TravelMate 360 je stvorený na prepravu na palube väčšiny lietadiel a hodí sa do horného batožinového priestoru. Jeho silná, ale ľahká výplň umožňuje tejto taške prenášať techniku s maximálnou dĺžkou 45 cm. TravelMate Large je vhodný pre profesionálne kamery do 52 cm. Jedná sa o ultra silnú tašku na kolieskach s teleskopickou vozíkovou rukoväťou, ako aj super pohodlným batohom. Treťou taškou tejto série je travelMate XL. Táto taška poskytuje mimoriadnu flexibilitu pri bezpečnej preprave kamery a rozšírenej sady príslušenstva (s maximálnou dĺžkou 75 cm).

KOLESÁ

Aby bolo cestovanie čo najjednoduchšie, všetky tašky v sérii majú kolieska. TravelMate 360 ​​má 4 otočné kolesá a výsuvnú rukoväť vozíka. Ak je obmedzený priestor, môžu sa otáčať kolesá o 360°, aby sa minimalizovali vonkajšie rozmery vaku. TravelMate Large a XL majú výsuvnú rukoväť vozíka a 2 robustné pogumované kolesá.

camRade-travelMate-wheels
camRade-travelMate-backpack

Popruhy na batoh

Pre flexibilnú prepravu v ktoromkoľvek danom okamihu sú dve najväčšie tašky vybavené popruhmi na batohy. Tieto polstrované pásy a upínateľný opasok vám poskytnú skvelý komfort pri nosení a bedrovú oporu. Počas cestovania môžu byť remenné a bedrový pás bezpečne zaistené za skrytým dnom batohu.

LED SVETLO

Keď často hľadáte techniku po tme, táto funkcia sa vám bude hodiť. Každá taška je dodávaná s bezplatným LED svetlom s pohybovým senzorom, ktoré sa rozsvieti hneď po otvorení tašky. Toto svetlo je dodávané v priehľadnom ochrannom vrecku so zipsom, ktoré Vám ho umožní umiestniť kamkoľvek do tašky.

camRade-travelMate-light
camRade-travelMate-dividers

UPRAVITEĽNÉ SEKCIE

Jedným z inteligentných trikov pridaných k týmto taškám sú odnímateľné rozdeľovače. Mäkko polstrovaný interiér obsahuje odnímateľné priečky s extra širokými suchými zipsami pre lepšiu priľnavosť k látke. Toto uľahčuje usporiadanie hlavnej komory do sekcií, ktoré vyhovujú vašim osobným požiadavkám. Odopínateľné popruhy na boku hlavnej komory zabraňujú úplnému otvoreniu.

MATERIÁL

Nosiť a udržiavať kamerovú techniku v bezpečí môže byť výzvou. S prihliadnutím na túto výzvu sa pri návrhu a výrobe zvolili vodotesný obal Cordura 1000 a zipsy YKK. Tkanina je pevná a má vynikajúcu odolnosť proti oderu. Mäkko polstrovaný interiér ponúka ochranu pred poškriabaním a miernými otrasmi.

camRade-travelMate-material

Zaujíma vás, ktorá taška sa najviac hodí k Vašej kamere? Pozrite sa na našu camRade ponuku!

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

1

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.