camRade-travelMate-centron

Séria travelMate: 5 základných built-in prvkov

Predstavujeme vám sériu travelMate, ktorá vás bude sprevádzať pri vašich dobrodružstvách, nech vás zavedú kamkoľvek. Vzhľadom na výzvy, ktorým cestujúci čelia pri ceste s fotoaparátom a príslušenstvom, má tento rad 5 vstavaných inteligentných funkcií.

TravelMate 360 je stvorený na prepravu na palube väčšiny lietadiel a hodí sa do horného batožinového priestoru. Jeho silná, ale ľahká výplň umožňuje tejto taške prenášať techniku s maximálnou dĺžkou 45 cm. TravelMate Large je vhodný pre profesionálne kamery do 52 cm. Jedná sa o ultra silnú tašku na kolieskach s teleskopickou vozíkovou rukoväťou, ako aj super pohodlným batohom. Treťou taškou tejto série je travelMate XL. Táto taška poskytuje mimoriadnu flexibilitu pri bezpečnej preprave kamery a rozšírenej sady príslušenstva (s maximálnou dĺžkou 75 cm).

KOLESÁ

Aby bolo cestovanie čo najjednoduchšie, všetky tašky v sérii majú kolieska. TravelMate 360 ​​má 4 otočné kolesá a výsuvnú rukoväť vozíka. Ak je obmedzený priestor, môžu sa otáčať kolesá o 360°, aby sa minimalizovali vonkajšie rozmery vaku. TravelMate Large a XL majú výsuvnú rukoväť vozíka a 2 robustné pogumované kolesá.

camRade-travelMate-wheels
camRade-travelMate-backpack

Popruhy na batoh

Pre flexibilnú prepravu v ktoromkoľvek danom okamihu sú dve najväčšie tašky vybavené popruhmi na batohy. Tieto polstrované pásy a upínateľný opasok vám poskytnú skvelý komfort pri nosení a bedrovú oporu. Počas cestovania môžu byť remenné a bedrový pás bezpečne zaistené za skrytým dnom batohu.

LED SVETLO

Keď často hľadáte techniku po tme, táto funkcia sa vám bude hodiť. Každá taška je dodávaná s bezplatným LED svetlom s pohybovým senzorom, ktoré sa rozsvieti hneď po otvorení tašky. Toto svetlo je dodávané v priehľadnom ochrannom vrecku so zipsom, ktoré Vám ho umožní umiestniť kamkoľvek do tašky.

camRade-travelMate-light
camRade-travelMate-dividers

UPRAVITEĽNÉ SEKCIE

Jedným z inteligentných trikov pridaných k týmto taškám sú odnímateľné rozdeľovače. Mäkko polstrovaný interiér obsahuje odnímateľné priečky s extra širokými suchými zipsami pre lepšiu priľnavosť k látke. Toto uľahčuje usporiadanie hlavnej komory do sekcií, ktoré vyhovujú vašim osobným požiadavkám. Odopínateľné popruhy na boku hlavnej komory zabraňujú úplnému otvoreniu.

MATERIÁL

Nosiť a udržiavať kamerovú techniku v bezpečí môže byť výzvou. S prihliadnutím na túto výzvu sa pri návrhu a výrobe zvolili vodotesný obal Cordura 1000 a zipsy YKK. Tkanina je pevná a má vynikajúcu odolnosť proti oderu. Mäkko polstrovaný interiér ponúka ochranu pred poškriabaním a miernými otrasmi.

camRade-travelMate-material

Zaujíma vás, ktorá taška sa najviac hodí k Vašej kamere? Pozrite sa na našu camRade ponuku!

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.