Naše služby

Čo vám vieme ponúknúť?

Ako dlhoročný systémový integrátor, skúsený predajca profesionálnej audio/video techniky a autorizovaný servis vám vieme vďaka našim bohatým skúsenostiam ponúknúť vždy niečo navyše!

My sme Centron Slovakia. Sme váš 
predajca profi techniky.
systémový integrátor.
autorizovaný servis.
projektový partner.

Neposúvame len krabice

Predaj profi techniky je neodeliteľnou súčasťou našej práce a od úplného začiatku našej spoločnosti sa snažíme ponúknúť našim zákazníkom viac.

Či už ide o ponuku produktov, rýchlosť dodania, poradenstvo alebo výhodnú cenu - u nás získáte vždy niečo naviac!

Aby všetko chodilo ako hodinky

Zabezpečujeme audio, video a filmovú projekčnú činnosť, inžiniersku činnosť a dodávateľské zabezpečenie.

Komplexnou systémovou integráciou a koordináciou pridružených profesií pomáhame klientom dosiahnuť čo najvyššiu efektívnosť vynaložených investícií.

Keď si treba vyhrnúť rukávy

Okrem návrhov, štúdií a realizácií projektov zabezpečujeme taktiež samotnú integráciu zariadení, aplikácií a softwaru, ako aj následné zaškolenie užívateľov a odladenie systému.

Naši kolegovia vykonávajú komplexné inštalácie, montáž, kabeláž aj oživovanie zariadení systému.

Predajom nekončíme

Našim klientom poskytujeme priamy záručný a pozáručný servis ako aj servisné služby na základe licencií a autorizácií od našich partnerov a dodávateľov.

Príprava je základ úspechu

Či už ide o investíciu do nových alebo rozšírenie existujúcich audiovizuálných technológií, sme pripravení podeliť sa s vami o naše bohaté skúsenosti a ušetriť tak vaše financie a drahocenný čas pri rozhodovaní.

Sme tu pre vás!

Máte v pláne riešiť projekt, s ktorým by sme vám vedeli pomôcť? Potrebujete ho skonzultovať? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s jeho realizáciou.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.