spravodajské štúdio TV Markíza

Spravodajské štúdio TV Markíza

V roku 2017 prebehla absolútna prestavba spravodajského štúdia televíze Markíza.

Okrem nového moderného dizajnu kulís sme zrekonštruovali závesný systém a nainštalovali nové štúdiové osvetlenie značky ARRI. Svetlá pozostávajú z modelov Skypanel a LED L-series Spot svetiel.

Zabezpečili sme dodávku dvoch nových LED stien značky Leyard s vysokým rozlíšením, ktoré slúžia ako grafické pozadie a sú uspôsobené aj na zobrazovanie informácií, ako napríklad meteorologické údaje v rámci produkcie správ o počasí.

V rámci videa boli dodané a nainštalované dva nové switcher panely Sony a nové štúdiové Sony kamery so vzdialeným ovládaním.

V roku 2019 prišiel na radu upgrade v podobe robotických polo-autonómnych statívov značky Telemetrics pre štúdiové kamery.

Dodávka a inštalácia pozostávala zo štyroch Televátor motorizovaných statívov a motorizovaných hláv, ktoré môžu byť ovládané na diaľku, či predprogramované podľa potreby produkcie.

Dva z týchto automatizovaných statívov obsahujú aj motorizovanú elektrickú podstavbu Telemetrics Omniglide. Takáto zostava je plne schopná predprogramovaného pohybu, alebo dokonca automatizovaného sledovania moderátora a samostatného pohybu po štúdiu bez ľudskej asistencie.

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.