Výmena zvukového pultu RK13

Režijný komplex RK13 zameraný na výrobu v rámci živých prenosov už nedokázal obsiahnúť požiadavky zo strany produkcie vychádzajúce z běžného štandardu vysielania na programoch ČT.

Zastaralé deembéder karty SD-SDI a hlavne 18 rokov stará technológia pôvodného zvukového pultu boli z hladiska požiadaviek výroby nevyhovujúce. Pult disponoval zpracovaním iba 40 samostatných audio kanálov s obmedzením výberu jednotlivých audio skupín.

Pracovisko sme vybavili moderným digitálnym zvukovým pultom Studer Vista umožňujúcím zpracovanie až 200 samostatných audio kanálov s 16 vstupnými video trasami. Ďalej prišlo k výmene zobrazovacej techniky, rozšírení signálovej infraštruktúry a doplnení potrebného audio príslušenstva potrebného pro výrobu.

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.