Adobe

Adobe Creative Cloud pre tímy – kreativita sa snúbi s produktivitou.

Viac ako 20 aplikácií pre každú úroveň zručnosti. Priemyselný štandard v dizajne, tvorbe webov, úprave fotografií, strihu a spracovania videí spolu so službami, ktoré všetkým pomáhajú jednoduchšie spolupracovať. Vďaka Adobe CC for Teams získate konkurenčnú výhodu!

Adobe Creative Cloud All Apps obsahuje všetky kreatívne aplikácie od Adobe vrátane aplikácií ako Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, SpeedGrade, Media Encoder a viac ako 20 ďalších aplikácií.

Vdýchnite svojim nápadom život pomocou aplikácií Adobe na úpravu videa, pohyblivej grafiky, vizuálnych efektov, animácií, spracovanie zvuku a mnohého ďalšieho. Inteligentné nástroje Adobe CC for Teams vám pomôžu tvoriť úžasné videá nielen pre sociálne médiá a strieborné plátno.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Adobe?

Novinky a projekty Adobe

Adobe Creative Cloud for Teams za špeciálnu cenu
Adobe Creative Cloud opäť so zľavou
Adobe CC so zľavou až 15%
Adobe

Adobe Creative Cloud je kolekcia viac ako 20 počítačových a mobilných aplikácií a služieb na prácu s fotografiami, dizajnom, videami, webom, viackanálovým zvukom,  používateľským rozhraním a podobne. Teraz sa môžete nechať unášať na nepredstaviteľné miesta vďaka aplikácii Photoshop, strihať videá v 4K rozlíčení vďaka Premiere Pro, alebo robiť zložité kompozície a animovanú grafiku vďaka After Effects. Pripojte sa k našej kreatívnej komunite a vytvorte spolu niečo veľké.

Viac informácií o produktoch Adobe nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Adobe?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Adobe? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Adobe?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Adobe, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.