ARRI

V priebehu obdobia najvýznamnejších technologických posunov vo filmovom priemysle od príchodu farby a zvuku, boli kameryARRI ALEXA a AMIRA neochvejnou konštantou – neustále sa vyvíjajúce, ale stále produkujúcé najprirodzenejšie a najpríjemnejšie obrázky.

Model ARRI ALEXA, ktorej dôverujú najlepší svetoví filmový tvorcovia, stanovila už viac než 10 rokov štandard, na základe ktorého sa porovnávajú všetci ostatní. Svedectvo jej používateľov a drvivá všade prítomnosť na zoznamoch špičkových a ocenených filmov, reklám a inscenácií označujú kamery ALEXA za najúspešnejšiu rodinu digitálnych kinematografických kamier, ktoré boli kedy vyrobené.

Modely kamier ARRI:

Alexa 35   |   Alexa Mini LF   |   Alexa LF   |   Amira

ARRI je značka, ktorá bola dlho spájaná filmovým priemyslom a produkty, ktoré nesú meno ARRI, sú preslávené pre ich maximálnu kvalitu, použiteľnosť a spoľahlivosť. Optiky ARRI na tom nie sú inak. Objektívy ARRI sa používajú na svete pre film, televíziu a komerčnú výrobu.

ARRI ponúka bezkonkurenčnú zbierku farebne zladených filmových optík, ktoré poskytujú filmárom flexibilitu a konzistentnú optickú kvalitu. V rozsahu od sofistikovaný širokouhlých pevných skiel až po najmodernejšie zoom sklá, objektívy od ARRI spĺňajú požiadavky akéhokoľvek záberu na akejkoľvek výrobe.

Séria filmových objektívov ARRI:

Signature   |   Master   |   Master Anamorphic

ARRI ponúka kompletný ekosystém LED svetiel – širokú škálu produktov, príslušenstva a funkcií, ktoré urýchľujú osvetľovacie pracovné postupy a poskytujú tak viac času na potrebnú kreativitu. Široké portfólio vysoko kvalitných svietidiel ako sú ARRI SkyPanel, Orbiter alebo L-Series, poskytuje spoľahlivé nástroje pre akúkoľvek aplikáciu vo filme, televízii, reklame, divadelnom podujatí, live evente alebo fotograii.

Série svetiel ARRI:

Orbiter   |   SkyPanel   |   L-Series

Už vyše 100 rokov vyrába spoločnosť ARRI príslušenstvo, ktoré rozširuje kreatívne možnosti filmových tvorcov a kameramanov. Jedinečne široká škála vzájomne prepojených a kompatibilných kamerových produktov od ARRI pokryje potreby aj toho najnáročnejšieho filmára. Na zachovanie kompatibility s tretími stranami ARRI úzko spolupracuje s ostatnými výrobcami ako Sony, Canon, Panasonic alebo RED a poskytuje svoje technológie ďalším vývojárom. Na scéne však nič nezaručí väčší pokoj na duši, ako príslušenstvo kompletne od ARRI.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od ARRI?

Novinky a projekty ARRI

ARRI ALEXA 35 opäť zvyšuje latku
Nová Arri Hi-5, silnejšia, rýchlejšia, väčší dosah…
ARRI Amira Live
ARRI ALEXA ma 10 rokov!
ARRI

ARRI je globálna a uznávaná spoločnosť v rámci celosvetového filmového a mediálneho priemyslu. Pomenovaná po jej zakladateľoch August Arnold a Robert Richter, ARRI bola založená v Mníchove v Nemecku, kde sa stále nachádza ústredie spoločnosti.

Skupina ARRI sa skladá z obchodných jednotiek zameraných na kamery, kamerové systémy, osvetlenie, médiá a rental, ktoré sú určené na spájanie umelecov a technológií pre filmový priemysel. ARRI je popredným dizajnérom a výrobcom kamerových a osvetľovacích systémov pre filmový a televízny priemysel s celosvetovou distribučnou a servisnou sieťou. ARRI je tiež integrovaný poskytovateľ mediálnych služieb v oblasti filmu, post-produkcie a koprodukcie ako aj prenájmu profi vybavenia pre kamery, osvetlenie pre profesionálne produkčné štáby.

Filmová akadémia uznala a ohodnotila spoločnosť ARRI a jej inovatívne produkty s až 19 oceneniami.

Viac informácií o produktoch ARRI nájdete na:

Zaujímate sa o produkty ARRI?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty ARRI? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty ARRI?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov ARRI, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.