Atomos

Kompaktné a prenosné monitory/rekordéry s HDMI a HD-SDI vstupom pre všetky DSLR zrkadlovky, DSLM a kamery.

Kamerové monitory Atomos:

Shinobi   |   Ninja V   |  Ninja V+  |  Shogun

Atomos vytvoril celý rad monitorov, ktoré sú ideálne pre live eventy a ponúkajú monitoring viacerých vstupov súčasne, multikamerový záznam a live prepínanie jednotlivých vstupov.

Live / switcher monitory Atomos:

Shogun   |   Sumo 19   |   Shogun Studio 2

Atomos náhľadové monitory s verným zobrazením 4K HDR obrazu do každého štúdia alebo priamo na pľac s doplnkovými funkciamy ako záznam, okamžité prehrávanie alebo náhľad pomocou LUT.

Atomos produkty do štúdia:

Neon   |   Sumo 19

Atomos ponúka celý rad príslušenstva, ktoré vám pomôže vylepšiž vaše zábery – od synchronizácie viacerých zariadení po zvýšenie výdrže, zlepšenie viditeľnosti, kalibráciu obrazu až po flexibilné HDMI káble.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Atomos?

Novinky a projekty Atomos

Jarná ATOMOS promo akcia 2023
NINJA V+ Accessory kit zdarma
Atomos Black November 2022
Nový firmware Atomos AtomOS 10.83
Atomos

Atomos pomáha kreatívnym profesionálom prekonávať technologické bariéry vytváraním ľahko použiteľných, špičkových monitorovacích a záznamových zariadení Apple ProRes s rozlíšením 4K a HD. Tieto produkty poskytujú profesionálom v oblasti videa rýchlejší, kvalitnejší a dostupnejší produkčný systém, či už pre sociálne médiá, YouTube, TV alebo film/kino. Spoločnosť Atomos ako prvá implementovala profesionálny formát RAW Apple ProRes na nahrávanie filmovými kamerami a pokračuje v posúvaní hraníc inovácií so záznamom RAW cez HDMI, bezdrôtovým časovým kódom, multi-cam, asynchrónnym prepínaním a streamovaním.

Viac informácií o produktoch Atomos nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Atomos?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Atomos? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Atomos?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Atomos, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.