AVID

Pro Tools je digitálne zvukové pracovisko vyvinuté a spoločnosťou AVID pre systémy Microsoft Windows a Apple MacOS používané na tvorbu a výrobu hudby, zvuk pre obraz (zvukový dizajn, zvuková postprodukcia a mixovanie) a všeobecnejšie procesy nahrávania, editovania a mastering zvuku.

AVID Media Composer je softvérová strihová aplikácia na úpravu filmov a videa alebo nelineárny edičný systém (NLE) vyvinutá spoločnosťou AVID. Aplikácia, ktorá bola pôvodne uvedená ešte v roku 1989 na počítačoch Macintosh II ako offline editačný systém, sa odvtedy vyvinula, aby umožňovala úpravy v režime offline aj online, vrátane nekomprimovaného štandardného rozlíšenia (SD), vysokého rozlíšenia (HD) alebo úpravy až do rozlíšenia 16K.

Sibelius je program na vytváranie nôt vyvinutý pôvodne spoločnosťou Sibelius Software Limited, ktorá je už súčasťou AVID. Je to najpredávanejší hudobný notačný program na svete. Okrem vytvárania, úpravy a tlače hudobných skóre môže AVID Sibelius tiež prehrávať hudbu pomocou vzorkovaných alebo syntetizovaných zvukov. Vytvára tlačené partitúry a môže ich tiež zverejňovať prostredníctvom internetu, aby k nim mali prístup ostatní.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od AVID?

Novinky a projekty AVID

Avid Black Friday 2022
Avid Media Composer 2020 dáva video editorom kreatívnu slobodu!
Avid

Spoločnosť Avid sa špecializuje na profi audio/video a medzi riešeniami najdete digitálne nelineárne strihové systémy (NLE), softvér na úpravu videa, softvér na úpravu zvuku, softvér na notáciu hudby, služby v oblasti správy, distribúcie a v neposlednom rade hardware príslušenstvu a ovládacím komponentom.

Avid produkty sa teraz používajú v televíznom a video priemysle na vytváranie televíznych predstavení, hraných filmov a reklám.

Medzi najznámejšie Avid produkty patria Avid Media Composer, profesionálny nelineárny strihový software, profesionálny audio software Avid Pro Tools, spolu s ovládacími panelmi rady S a prevodovými maticami MTRX a štúdiový systém ORAD pre rôzne grafické potreby televízneho štúdia a vysielania.

Viac informácií o produktoch AVID nájdete na:

Zaujímate sa o produkty AVID?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty AVID? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty AVID?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov AVID, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.