bebob

Všetky nabíjateľné V-Mount batérie bebob (kompatibilné so Sony, IDX, SWIT,…) sú extrémne odolne a majú množstvo elektronických obvodov na ochranu batérie a kamery. Okrem týchto ochranných el. obvodov batérie bebob dokážu komunikovať a vymienať si dáta s kamerou, ponúkajú USB port alebo Twist D-Tap. Dostupné sú vo viacerých romeroch a kapacitách.

Micro   |   Broadcast   |   Cine

Všetky nabíjačky bebob sa dodávajú so zabudovaným sieťovým adaptéreom, ktorý poskytuje 5A 15V cez XLR-4 štandardný konektor. Ďalšou pohodlnou vlastnosťou je funkcia powerbase – ak sú batérie umiestnené na nabíjačke a nabíjačka nie je zapojená do elektrickej siete, zmení sa na zdroj energie a dokáže napájať pripojené zariadenia cez XLR-4 výstup.

Micro   |   Broadcast

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od bebob?

Novinky a projekty bebob

Bebob Micro nabíjačky
bebob

Už viac ako 20 rokov predstavuje bebob prémiové príslušenstvo k filmovým kamerám alebo fotoaparátom ako aj technické inovácie a osvedčenú kvalitu.

Spoločnosť Bebob bola založená už v roku 1995 a v dnešnej dobe je jedným z najvýznamnejších výrobcom v príslušenstva pre filmovú techniku. V súčasnosti sa vo filmových a televíznych štúdiách na celom svete používajú desiatky tisíc batérií a nabíjačiek. Výrobný proces vždy spĺňa najvyššie štandardy kvality – či už vo vlastnom závode bebob-u, alebo u vybraných dodávateľov.

Produktové portfólio bebob zahŕňa Gold Mount a V-Mount nabíjateľné batérie, nabíjačky, adaptéry a ďalšie príslušnstvo.

Viac informácií o produktoch bebob nájdete na:

Zaujímate sa o produkty bebob?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty bebob? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty bebob?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov bebob, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.