BON

Monitory sú k dispozícii vo veľkostiach od 5,5 do 24 palcov. V prevedeniach Štúdiových, produkčných náhľadových, “on-camera” monitorov a monitorov/rekordérov s podporovanými video vstupmi, ktoré zahŕňajú analógové (kompozitné alebo komponentné), DVI, VGA, HDMI (s HDCP) alebo dvojkanálové HD/SD-SDI, v prípade 7-palcového monitor/rekordéru, HDMI vstup a USB záznamové high speed médium.

Monitory BON Electronics obsahujú softvér na kalibráciu farieb, voliteľné režimy gama a voliteľnú farebnosť plochy, zodpovedajúce rôznym vysielacím štandardom. Funkcia duálneho zobrazenia a rozdelenej obrazovky s režimom freeze umožňuje zobraziť dva vstupné signály vedľa seba. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí zobrazenie priebehu a vektorového rozsahu, podpora zaostrenia, kontrola rozsahu videa a monitoring audio úrovní.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od BON?

Novinky a projekty BON

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
BON-logo

Od svojho založenia v roku 1986 sa BON Elektronics špecializuje na vývoj a výrobu multi-formátových broadcast monitorov, celkové vysielacie systémy, bezdrôtové systémy na prenos signálu a iných multimediálnych produktov vyhovujúcich súčastným potrebám multimediálneho a profesionálneho video trhu.
Hlavným cieľom spoločnosti BON Electronics je poskytovať podporu dnešným odborníkom v spolupráci s partnermi BON po celom svete tým, že sa prispôsobuje s najlepšími a najnovšími technológiami pre kreatívnych a rozpočtové ciele zákazníkov.

Viac informácií o produktoch BON nájdete na:

Zaujímate sa o produkty BON?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty BON? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty BON?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov BON, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.