CamGear

Statívy CamGear sú známe po celom svete a ponúkajú hladký a presný pohyb, elegantnú ergonómiu, presnú protiváhu a výkon, na ktorý sa viete spoľahnúť. Ponuka statívov CamGear pokrýva všetko od ľahkých kompletných statívových zostáv vhodných na poloprofi a profi použitie až po extrémne silné a masívne kombinované sety určené pre broadcast a filmovú tvorbu.

Séria kompletných statívov CamGear:

75mm   |   100mm   |   150mm   |   Flat Base

Všetky fluidné hlavy CamGear sú vybavené odstupňovaným systémom tuhosti a protiváhy, ktorý profesionálom zaisťuje rýchle nastavenie a ľahkú obsluhu kamery na statíve. Videohlavy CamGear sa vyznačujú stabilným a spoľahlivým výkonom aj v extrémnom prostredí. V úzkej spolupráci s profesionálmi a sledujúc nové trendy sa spoločnosť CamGear snaží neustále vylepšovať a zdokonalovať svoje videohlavy.

Séria videohláv CamGear:

75mm   |   100mm   |   150mm   |   Flat Base

Spolu s novými fluidnými hlavami má v ponuke CamGear nový systém statívových nôh označením 3S-FIX. Tieto nové statívové nohy v kombinácii s videohlavami CamGear poskytujú potrebnú stabilitu a podporu pre kameramnov za akýchkoľvek podmienok. Statívové nohy sú k dispozícii vo vyhotovení z hliníku ako aj z karbónu pre ešte nižšiu hmotnosť.

Séria statívových nôh CamGear:

75mm   |   100mm   |   150mm   |   Flat Base

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od CamGear?

Novinky a projekty CamGear

Predstavujeme rukoväte Camgear Carry Handles
Nová generácia Elite hláv a 3S-FIX statívov
CamGear

CamGear je spoločnosť s dlhou tradíciou, ktorá vyrába rozsiahlu škálu vysoko kvalitných videostatívov, videohláv a statívových nôh pre broadcast a filmový priemysel.

Odborné znalosti spoločnosti CamGear v oblasti návrhu a vývoja svojich produktov v kombinácii s prísnou kontrolou kvality zabezpečujú mimoriadne kvalitné a trvácne statívy. Hlavným cieľom spoločnosti CamGear je ponúknuť výkon na profesionálnej úrovni za prijateľné ceny, kvalitu na ktorú sa dá spolahnúť a široký výber produktov pre najrôznejšie potreby dnešných kameramanov a videotvorcov.

Viac informácií o produktoch CamGear nájdete na:

Zaujímate sa o produkty CamGear?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty CamGear? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty CamGear?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov CamGear, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.