camRade

V portfóliu spoločnosti camRade nájdete množstvo kamerových brašní, tašiek a batohov pre maximálnu ochranu vašej profi techniky. Všetky brašne a batohy sú extra mäkké, čalúnené a variabilné a pritom stále extrémne odolné a ponúkajú bezpečnú ochranu a prepravu vašej videotechniky. Dostupné sú rôzne modeli pre menšie DSLR kamery so základným príslušenstvom, ENG kamery s množstvom doplnkov ako aj tašky pre cely kit filmovej kamery. Všetky tašky sú vyrobené z vode odolnej látky Cordura a majú kvalitné zipsy YKK.

Séria tašiek a batohov camRade:

camBag  |  run&gun  |  travelMate  |  transPorter

Chráňte svoju techniku aj za nepriaznivého počasia alebo dažďa pomocou pomocou pršiplášťov camRade wetSuits. Okrem plnohodnotných plášteniek vyrobených z vodeodoných materiálov môžete svoju kameru “obliecť” aj do ochranných oblekov camRade camSuit a ochraniť ich tak pri každodennom použivaní.

Séria ochranných obalov camRade:

pršiplášte wetSuit  |  ochrané obleky camSuit

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od camRade?

Novinky a projekty camRade

Séria travelMate: 5 základných built-in prvkov
camRade

Keď pracujete na projekte, musíte sa kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť na svoj tím a techniku. Aby ste mohli pracovať za každého počasia a za akýchkoľvek okolností, spoločnosť camRade vám vie ponúknuť vhodné riešenie na ochranu vašej video alebo filmovej kamery, monitora, rekordéra, doplnkového príslušenstva a inej audio/video techniky.

Vďaka šikovnému dizajnu a použitiu vysoko kvalitných a odolných materiálov poskytujú produkty camRade maximálnu ochranu počas aktívneho používania alebo cestovania. Dobrý fotoaparát, kamera, monitor alebo audiorekordér si zaslúži bezpečnú ochranu pri každodennej práci alebo transporte v akomkoľvek teréne.

Viac informácií o produktoch camRade nájdete na:

Zaujímate sa o produkty camRade?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty camRade? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty camRade?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov camRade, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.