Chrosziel

Chrosziel produkty PCA Vám zaistia spoľahlivú podporu počas výroby a zaistia plynulý chod kamery a filmového vybavenia. Matte boxy a slnečné clony, držiaky filtrov, Fluid zoom pohony alebo podporné systémy – produktové portfólio ponúka širokú škálu. Profesionálne produkty sa vyznačujú robustnou, spoľahlivou funkciou, technológiou, trvanlivosťou, ako aj kvalitou a presnosťou.

Chrosziel ovládanie objektívov

Neustále vyvíjané bezdrôtové MagNum a Aladin LCS (Lens Control Systems) od spoločnosti Chrosziel sú kompatibilné s rôznymi objektívmi, motormi, kamerami a vzdialenými panelmi. 

Servopohony Zoom nastavujú okamžité riadenie príkazov, ktoré vychádzajú z kamier alebo z iného zoomovacieho zariadenia kompatibilného s LANC pripojením.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Chrosziel?

Novinky a projekty Chrosziel

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
chrosziel-logo

Spoločnosť Chrosziel GmbH vyvíja a vyrába profesionálne kamerové príslušenstvo od roku 1973. Ich produkty podporujú profesionálnych kamerových operátorov pri výrobe a zaisťujú spoľahlivú prevádzku a robustnú technológiu. Chrosziel je synonymom kvality, presnosti, spoľahlivosti a má vlastné oddelenie dizajnu a vývoja.


„Vyrobené v Nemecku – vyrobené v Bavorsku“

Viac informácií o produktoch Chrosziel nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Chrosziel?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Chrosziel? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Chrosziel?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Chrosziel, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.