Datavideo

V hlavnom portfóliu produktov Datavideo sa nachádzajú štúdiové réžie s ovládacími panelmi a prenosné réžie so vstavaným displejom a všetkým potrebným pre exteriérovú produkciu. Switchujte alebo mixujte medzi SDI a HDMI, s plnou synchronizáciou a škálovaním pre dokonalosť vašej výroby. Produkty sú ideálne pre live mix, webcast, kostoly, konferencie a oveľa viac.

Datavideo PTZ kamery

Datavideo rad kamier obsahuje jednotky PTZ v broadcastovej kvalite vysielania s digitálnym, analógovým a HDBaseT pripojením. K dispozícií sú robotické Pan Tilt hlavy pre montáž samostatných kamier, či aj kompletné PTZ kamery s formátmi 4K/HD/SD 

Datavideo Čítacie zariadenia

Prenosné telepromptery založené na technológii tabletu a smartfónu. Žiadna potreba komplexných zariadení, nastavení, či kabeláže. Na teleprompteri použite tablet ako vysielaciu obrazovku pod čítacie zrkadlo a ovládajte na diaľku cez smartfón. Jednoduchá montáž a rýchle/ľahké prenášanie.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Datavideo?

Novinky a projekty Datavideo

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
datavideo-logo

Za posledných 35 rokov sa spoločnosť Datavideo rýchlo rozrástla a stala jedným z popredných svetových inovátorov profesionálnej technológie LIVE videa. Spoločnosť je známa cenovo dostupnými komplexnými riešeniami workflows pre broadcast aplikácie a A/V, ktoré zahŕňajú až 150 produktov, ako sú kamery, prepínače/switchery, kódovacie zariadenia, rekordéry, interkom systémy, prevodníky a ďalšie kľúčové produkty potrebné pre live produkciu.

Viac informácií o produktoch Datavideo nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Datavideo?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Datavideo? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Datavideo?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Datavideo, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.