Decimator Design

Mini prevodníky signálu od Decimator Design majú kombináciu funkcií, ktoré sa zvyčajne objavujú pri počítačom ovládaných väčších prevodníkoch. Prevodníky sú malé, nezávislé, kvalitne vyhotovené a dostupné v niekoľkých prevedeniach.

Kompaktné multiview-re od Decimator Design sú idálne na použitie v menčích štúdiách, vysielacích pracoviskách, postprodukčných štúdiách, live eventoch alebo pri iných profesionálnych video aplikáciách. Podporujú rôzne rozlíšenia a ľubovolné kombinácie formátor a pomerov strán.

Medzi produktamyi Decimator nájdete aj OpenGear previdníky alebo multiviewer karty. Tak ako iné prevodníky, aj tieto podporujú rôzne formáty, rozlíšenia alebo kombinácie formátov a pomerov strán.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Decimator Design?

Novinky a projekty Decimator Design

Decimator Design predstavil 4K Cross Converter: 12G-CROSS
Decimator Design

Decimator Design je austrálska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou pokročilých riešení pre vysielanie videa a medzi produktami nájdete prevodníky, kompaktné multiviewre alebo OpenGear karty.

Produkty ako vlajková loď Decimator a teraz Decimator 2 stanovili nové priemyselné štandardy pre vysoko kvalitné a efektívne riešenia broadcast zariadení. Produkty spoločnosti Decimator Design sú známe po celom svete pre svoju kvalitu a spoľahlivosť, čo z nich robí ideálnu voľbu pre každého vysielacieho technika, inžiniera alebo mediálneho profesionála.

Viac informácií o produktoch Decimator Design nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Decimator Design?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Decimator Design? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Decimator Design?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Decimator Design, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.