DJI

Ronin je samostatná stabilizačná kamerová platforma, vyvinutá pre kinematografiu a leteckú tvorbu v profesionálnom filmovom prostredí.. Použitím troch samostatných motorov sa Ronin pri energickom pohybe stabilizuje. Medzi modely Roninu patria Ronin-M, Ronin 2, Ronin-S a Ronin-SC

Kamerové drony DJI obsahujú najlepšiu technológiu dronov pre každý typ používateľa a strelecký scenár. Ak hľadáte dron pre začiatočníkov, profesionálny dron pre pokročilých alebo jednoducho upgrade na najnovšiu technológiu, DJI je ideálna voľba. Modelová rada dronov ozahŕňa Inspire 2, Mavic Air, Mavic Air 2, Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od DJI?

Novinky a projekty DJI

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
dji-logo

Spoločnosť DJI vyrába komerčné bezpilotné  letecké drony pre letecké zábery a videozáznam. Ďalej navrhuje a vyrába kamerové gimbál systémy, akčné kamery, kamerové stabilizátory, letecké pplatformy, pohonné systémy a systémy diaľkového riadenia. DJI technológia dronov a stabilizítorov je široko používaná v hudobnom, televíznom a filmovom priemysle.

Viac informácií o produktoch DJI nájdete na:

Zaujímate sa o produkty DJI?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty DJI? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty DJI?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov DJI, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.