DZOFILM

DZO ZOOM objektívy sú objektívy s priblížením vhodné pre filmovanie, aj fotografovanie. Sú navrhnuté s cieľom poskytnúť vysokú kvalitu obrazu a vysokú presnosť pre dosiahnutie najlepších estetických výsledkov. Ide o špičkové objektívy určené pre profesionálne použitie. Objektívy majú viacero ohniskových vzdialeností v sériých CATTA, PICTOR ZOOM a LINGLUNG, čo umožňuje produkciu záberov z rôznych vzdialeností a zorných uhlov. DZO ZOOM objektívy sú vynikajúce pre použitie v rôznych situáciách, vrátane portrétov, krajín, architektúry a športu, filmu a mnoho ďalších. 

DZOfilm PRIME objektívy sú ideálnym riešením pre profesionálnych fotografov a kameramanov, ktorí hľadajú najlepšiu možnú kvalitu a výkon. Tieto objektívy sú navrhnuté s ohľadom na najnovšie technologické trendy a používajú len tie najlepšie materiály. PRIME objektívy v sériých VESPID RETRO, VESPID PRIME a VESPID CYBER sú k dispozícii v rôznych pevných ohniskových vzdialenostiach od 16mm až po 125mm, takže vám umožňujú získať výrazne rozmanité zábery. Vysoký kontrast a výrazné farby zaručujú aj pri náročných situáciách jasnú, ostrú a detailnú fotografiu. DZO PRIME objektívy sa vyznačujú vynikajúcou ovládateľnosťou, vďaka konštrukcii ktorá umožňuje manuálne zaostrovanie a plne otvorenú clonu. Vhodné sú pre zhotovenie širokej škály fotografických a filmových projektov vrátane portrétov, reportážnych fotografií, dokumentárnych filmov a podobne.

Séria GNOSIS MACRO objektívov od DZOfilm v rozsahoch od 24mm po 90mm sú vybavené vysoko kvalitnými optickými sklami, ktoré vám umožnia zachytiť najjemnejšie detaily a farebné odtiene. Objektívy sú taktiež vybavené antireflexným materiálom, ktorý minimalizuje odraz svetla a zabezpečuje väčšiu presnosť a ostrosť záberov. Či už sa venujete makro záznamu kvetov, hmyzu, či čohokoľvek malého, DZOfilm MACRO objektívy sú tou správnou voľbou pre vás. S výkonom a kvalitou značky DZOfilm sa stanete skutočným majstrom makro záberov. Objektívy DZOfilm MACRO umožnia zachytiť nádherné, detailné a výrazné obrázky. Vyberte si ten správny objektív pre vaše potreby a robte neskutočné zábery.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od DZOFILM?

Novinky a projekty DZOFILM

DZOFILM Summer Sales 2023
DZOFILM Black Friday 2022
DZOFILM

DZOFILM je výrobca, ktorý sa špecializuje na kvalitné kino objektívy. V súčasnom filmovom priemysle chce DZOFILM nanovo definovať úlohu výrobcu šošoviek. Ponúka najlepšie šošovky z hľadiska funkčnosti za atraktívnu cenu. Umožniť ďalšej generácii filmárov premeniť svoju víziu na realitu.

 

DZO misia: “Myslite ako filmár, nechajte technológiu odomknúť umenie vo filmovej tvorbe a hľadajte inovatívnejší, všestrannejší a nákladovo efektívnejší pracovný postup. Sme odhodlaní počúvať hlas filmárov a vyzbrojovať ich spoľahlivými a inovatívnymi filmovými nástrojmi.”

Viac informácií o produktoch DZOFILM nájdete na:

Zaujímate sa o produkty DZOFILM?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty DZOFILM? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty DZOFILM?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov DZOFILM, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.