Easyrig

Easyrig je efektívne a ergonomické riešenie pre kohokoľvek, kto primárne nakrúca s handheld kamerami. Stabilizátor Easyrig šetrí váš chrbát, plecia, ramená a ruky a tým šetrí vašu energiu na to podstatné! Easyrig prenáša hlavnú záťaž z vaších rúk a chrbta a rozloží ju do pohodlnej vesty. Vďaka tomu dokážete dlhšie pracovať aj s ťažšou kamerou a sústrediť sa kvaitný záber.

Séria stabilizátorov Easyrig:

Minimax   |   Cinema 3   |   Vario 5

Easyrig ponúka širokú škálu rôznych doplnkov pre vylepšenie vášho zážitku pri práci. Od rôznych rozšírení ako sú dáždniky alebo silnejších stabilizačných ramien až po ochranné obaly alebo náhradné diely. Jednoducho všetko, čo potrebujete.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Easyrig?

Novinky a projekty Easyrig

EasyRig predstavil EASYLOCK
Easyrig

Easyrig je stabilizátor, ktorý bol navrhnutý a vyrobený dlhoročným kameramanom s bohatými skúsenosťami z najrôznejších projektov. Po viac ako 10 rokoch aktívnej práce ako kameraman začal Johan pociťovať ostrú bolesť chrbta – a to bol impulz na zrodenie spoločnosti Easyrig.

Po rokoch získal Easyrig množstvo spokojných zákaznákov a vybudoval veľkú sieť skúsených predajcov. Toto všetko v kombinácii s našimi zamestnancami zameranými na poskytovanie čo najlepších služieb vedie k spokojným zákazníkom po celom svete a k veľkej popularite produktov Easyrig. Je dokázané, že Easyrig je esenciálnym nástrojom pre každého kameramana, ktorý berie svoje zdravie vážne.

Viac informácií o produktoch Easyrig nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Easyrig?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Easyrig? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Easyrig?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Easyrig, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.