evertz

Spoločnost Evertz je v oblasti smerovačov (routerov), matíc a distribučného riešenia svetový líder a v jej ponuke nájdete množstvo produktov a komponentov pre tie najnáročnejšie aplikácie s vysokou redundanciou 24/7.

Či už potrebujete monitorovať satelitné streamy, jednotlivé kamery, výstupy z playout-u alebo ďalšie lokálne alebo vzdialené zdroje, evertz pre vás má potrebné riešenie a je jedno aký používate formát, kodek, rozlíšenie alebo vstup.

evertz DreamCatcher je najrobustnejší a škálovateľný produkčný nástroj postavený na IP technológii vytvorený pre meniacu sa tvár živej produkcie. DreamCatcher je platforma, ktorá zapadá do všetkých kritických aspektov živej produkcie – od snímania, prehrávania, opakovačiek, live úprav, zaznamenávania alebo správy obsahu.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od evertz?

Novinky a projekty evertz

Modernizácia technológií – vysielacie pracoviská Českej televízie
Rekonštrukcia prenosového vozu HD1 ČT
Rekonštrukcia Regionálneho štúdia RTVS Košice
DIGI TV inštalácia a upgrade
evertz

Evertz Microsystems Limited, je popredným svetovým výrobcom vysielacích zariadení a riešení poskytujúcich obsah pre televízne prijímače, služby na požiadanie, WebTV, IPTV a mobilné zariadenia. Evertz má odborné znalosti v poskytovaní kompletných a komplexných vysielacích riešení pre všetky aspekty výroby vysielania vrátane tvorby obsahu, distribúcie a doručovania obsahu.

Evertz je udržujúcim členom SMPTE a je považovaný za inovátora. Poskytuje špičkové riešenia, ktoré v priemysle nemajú obdoby ani v oblasti hardvéru, ani softvéru. Evertz dodáva produkty a riešenia, ktoré možno nájsť v hlavných vysielacích zariadeniach na všetkých kontinentoch. Medzi zákazníkov spoločnosti Evertz patria aj poskytovatelia telekomunikačných služieb, satelitných služieb, káblovej televízie a IPTV.

Viac informácií o produktoch evertz nájdete na:

Zaujímate sa o produkty evertz?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty evertz? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty evertz?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov evertz, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.