EVS

Synapse je najvýkonnejší a najkomplexnejší systém na spracovanie zvuku a videa. Moduly Synapse umožňujú spracovať, distribuovať, konvertovať alebo analyzovať akýkoľvek typ nekomprimovaného video a audio signálu. Niektoré príklady: synchronizácia snímok, UP a DOWN konverzia videa, (de)embédovanie zvuku, spracovanie Dolby, kontrola integrity, vkladanie loga, viacnásobné zobrazenie atď.

Neuron, navrhnutý na zakomponovanie do akejkoľvek existujúcej a budúcej IP vysielacej infraštruktúry, ponúka najvýkonnejšie možnosti spracovania zvuku a videa v Broadcastovom odvetví a možno ho použiť na preklenutie priepasti medzi SDI a akýmkoľvek typom IP mediálnych tokov, čím ochráni vaše súčasné investície aj do budúcna.

Ako kompletný systém riadenia vysielania (BCS) Vám Cerebrum poskytuje kontrolu nad vašimi najdôležitejšími operáciami vysielania. Výkonné a vysoko prispôsobiteľné rozhrania systému prístupné prostredníctvom jednej aplikácie vám umožňujú ovládať, konfigurovať a monitorovať akékoľvek vysielacie prostredie tak, ako potrebujete. Systém Cerebrum je navrhnutý tak, aby bol robustný v malých aj veľkých infraštruktúrach a je prispôsobený pre SDI a IP, čím vám ponúka škálovateľné riešenie, ktoré je pripravené pre dnešné aj “future” operácie.

Smerovanie (routing) a riadenie je zvyčajne kľúčovou súčasťou akéhokoľvek vysielacieho a live produkčného prostredia, kde workflow potrebuje inteligentnú platformu na podporu nových pripojení založených na IP, pričom sa stále bezproblémovo spájajú s vašimi staršími zariadeniami SDI a poskytujú inteligentné riadenie smerovania ako odrazový mostík smerom ku distribúcií.

MediaInfra Strada je kompletné smerovacie riešenie navrhnuté na ovládanie vašich mediálnych pracovných tokov, ktoré vám poskytne to najlepšie z oboch svetov: otvorené pre IP a zároveň ponúka možnosť pripojenia vašich SDI zariadení. MediaInfra Strada, ktorá pozostáva z pokročilého prispôsobiteľného riadiaceho systému smerovača a voliteľných brán SDI na IP s vysokou hustotou, v kombinácii s prepínačmi od certifikovaného partnera Arista, môže prísť ako priama náhrada za smerovač SDI a zároveň Vám umožní vyrásť na plné IP produkčné prostredie s minimálnym úsilím.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od EVS?

Novinky a projekty EVS

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
EVS

Spoločnosť EVS Broadcast Equipment S.A., založená vo februári 1994 v Liège, Belgicko, bola priekopníkom v oblasti technológie bezpáskovej televízie a spustenia ikonického systému Live Slow-Motion (LSM), ktorý sa rýchlo stal štandardnou technológiou prehrávania všetkých vysielaných športových podujatí na celom svete. .

Cieľom EVS, ktorá je celosvetovo uznávaná ako líder v technológii live videa pre broadcast a produkciu spravodajských médií, je pomáhať zákazníkom vytvárať presvedčivé príbehy, ktoré vyvolávajú najvyššiu návratnosť emócií. Komplexný rad riešení EVS umožňuje mediálnym spoločnostiam a tvorcom obsahu poskytovať miliónom divákov každý deň tie najpútavejšie živé športové zábery, rušné zábavné relácie a najnovšie správy – a to všetko v reálnom čase.

Viac informácií o produktoch EVS nájdete na:

Zaujímate sa o produkty EVS?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty EVS? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty EVS?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov EVS, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.