Genelec

Každý aktívny dvojpásmový monitor Genelec poskytuje pravdivý a neprifarebný výkon, ktorý sa prispôsobí vášmu akustickému prostrediu. Nech už máte akúkoľvek veľkosť miestnosti alebo použitie, Genelec vám poskytne audio monitor, ktorý vám pomôže pripraviť lepší a konzistentnejší posluch.

8010  |  8020  |  8030  |  8040  |  8050  |  subwoofery

Vďaka úzkej spolupráci s kalibračným softvérom GLM sa Genelec inteligentné aktívne monitory a subwoofery prispôsobia akustike vášho priestoru, aby poskytli optimalizovaný výkon – a to aj v náročnejších priestoroch.

The ONES  |  SAM subwoofery

Špičkový výkon, krásna estetika, jednoduchá inštalácia a úplná spoľahlivosť 24/7. Niet divu, že sa Genelec inštalačné reproduktory série 4000 stali novým štandardom v AV. Teraz navyše k dispozícii v 120 farebný odtieňoch RAL.

Aktívne reproduktory Genelec série G prinášajú do domácnosti profesionálnu kvalitu zvuku. Aktívny dizajn Genelec reproduktorov, ktorý integruje výkonový zosilňovač priamo do samotného reproduktora, vytvára absolútnu zvukovú čistotu, jednoduchú konektivitu a spoľahlivosť.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Genelec?

Novinky a projekty Genelec

Nový The Main Ones Genelec 8381A
Nové Genelec RAW reproduktory
Modernizácia technológií – vysielacie pracoviská Českej televízie
Rekonštrukcia Regionálneho štúdia RTVS Košice
Genelec

Genelec je výrobca aktívnych reproduktorových systémov, založený v roku 1978 so sídlom vo fínskom Iisalmi. Navrhuje a vyrába audio prodkuty, najmä pre profesionálne štúdiové nahrávanie, mixovanie, masteringové aplikácie, rozhlasové a filmovú produkciu.

Do roku 2010 spoločnosť Genelec vyrobila viac ako 50 rôznych aktívnych modelov reproduktorov. Súčasťou produktového radu je aj softvérová akustická kalibrácia.

Medzi najpopulárnejšie rady aktívnych monitorov patria Classic a SAM 8000 séria štúdiových monitorov, 7000 séria Subwooferov, či G séria domácich aktívnych reproduktorov a subwooferov. Najnovšia séria „The Ones“ sa veľmi rýchlo dostáva do popredia v profesionálnom aj amatérskom audio prostredí.

Viac informácií o produktoch Genelec nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Genelec?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Genelec? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Genelec?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Genelec, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.