HEDBOX

HedBox má v ponúke širokú škálu profesionálnych Anton-Bauer a V-Mount nabíjateľných akumulátorov, ako napríklad sériu NERO, ktorá okrem kvalitného vyhotovenia ponúka aj dodatočný D-Tap výstup na napájanie externých zariadení alebo extra 5V výstup cez USB umožňujúci napájanie ďalších zariadení z jedinej batérie.

V ponuke Hedbox-u nájdete aj veľký počet modelov 7,4V nabíjateľných akku pre takmer každý typ kamery, monitora alebo LED svetla. HedBox ponúka alternatívne batérie pre techniku od výrobcov ako napríklad Sony, Panasonic, Canon alebo JVC.

Inteligentné nabíjačky Hedbox majú v sebe integrované riadiace systémy a pokročilú elektroniku, čo umožňuje presnú kontrolu procesu nabíjania. Okrem kompaktných nabíjačiek pre veľké V-Mount / Anton-Bauer batérie, Hedbox ponúka aj jedno a dvoj-kanálové nabíjačky s vymeniteľným úchytom pre rôzne typy akumulátorov.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od HEDBOX?

Novinky a projekty HEDBOX

Hedbox predstavuje cinema batérie Nero
hedbox

HEDBOX je globálna spoločnosť, ktorá navrhuje vyrába vysokovýkonné batérie, nabíjačky a príslušenstvo pre profi audio/videa/foto techniku už od roku 2009 a vybudoval silnú obchodnú sieť a medzinárodné prevádzky. S vlastným  výskumným a vývojovým (R&D) oddelením má Hedbox inovatívny prístup k dizajnu a navrhu svojich produktov.

Ako líder v oblasti riešení pre správu batérií a napájania pre kreatívnych používateľov v multimediálnom priemysle zahŕňa produktová rada Hedbox rôzne DV batérie, profi V-Mount a Anton/Bauer batérie, nabíjačky a V-Lock batériové platničky s podporou všetkých významných výrobcov.

Viac informácií o produktoch HEDBOX nájdete na:

Zaujímate sa o produkty HEDBOX?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty HEDBOX? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty HEDBOX?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov HEDBOX, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.