IDX

Výborná reputácia vďaka prémiovým a kvalitným nabíjateľným V-Mount batériam a množstvo funkcií impementovaných do každého modelu predstavuje veľkú konkurenčnú výhodu pre akumulátory IDX. Výborné spracovanie, kvalitné a otestované články, široká škála modelov a kapacít a perfektná spoľahlivosť – to sú nabíjatľné V-Mount batérie IDX.

Séria V-mount batérií:

CUE  |  DUO  |  Imicro  |  IPL  |  NP

V portfóliu IDX nájdete niekoľko druhov vysokokapacitných DV lítium-iónových batérií pre 7.4V kamkordéry, LED svetlá alebo menšie náhľadové monitory. Množstvo funkcií, výstup pre napájanie externých zariadení pomocou X-Tap a USB, kvalitné vyhotovenie a kompatibilita s množstvom výrobcov.

Sony  |  Panasonic  |  JVC

Efektívne a všestranné lítium-iónové nabíjačky V-Mount batérií IDX ENDURA boli navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým požiadavkám na nabíjanie – od kompaktného prenosného použitia po všetky spôsoby plne simultánnych a viackanálových nabíjačiek s pokročiou funkcionalitou, inteligentným displejom, funkciou PowerBase alebo monitorovaním stavu batérií.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od IDX?

Novinky a projekty IDX

Nabíjačka IDX VL-2000S zdarma
IDX

IDX je popredným výrobcom a dodávateľom lítium-iónových nabíjateľných V-Mount batérií, náhradných batérií Sony, nabíjačiek, napájacích zdrojov a bezdrôtového systému pre televízny a multimediálny priemysel. Od ocenených a overených akumulátorov až po prelomové bezdrôtové systémy na prenosu videa, si môžete byť istí, že spoločnosť IDX a jej produkty budú spĺňať neustále sa meniace náročné požiadavky a výzvy tohto odvetvia.

IDX svoje 30. výročie oslávila uvedením novej série PowerLink IPL a tiež takmer 300Wh batérie CUE-D300, čo je najväčšia kapacita medzi IDX akumulármi doteraz.

Viac informácií o produktoch IDX nájdete na:

Zaujímate sa o produkty IDX?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty IDX? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty IDX?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov IDX, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.