Interra Systems

BATON je popredná automatizovaná platforma na kontrolu kvality od Interra Systems, ktorá poskytuje komplexné nástroje na kontrolu kvality VOD (video on demand) obsahu v cloude alebo streamo workflow. Interra Systems BATON používajú televízne, vysielacie, telekomunikačné, IPTV, OTT a postprodukčné a archívne spoločnosti po celom svete.

ORION od Interra Systems je platforma na monitorovanie obsahu na zabezpečenie vysoko kvalitných IP / lineárnych a OTT streamov pre live a VOD obsah. ORION sa zameriava na všetky aspekty streamov vrátane MPEG TS, ABR, Closed Captions, vkladanie inzercie a je plne podporovaný pre cloudové prostredie.

VEGA Media Analyzer (VMA) je špičková platforma pre mediálnu analýzu pre dodržiavanie štandardov, ladenie a interoperabilitu kódovaných streamov. VEGA od Interra Systems podporuje všetky populárne štandardy kompresie videa a kontajnerov a obsahuje funkcie ako porovnanie videa alebo kontrola kvality.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Interra Systems?

Novinky a projekty Interra Systems

Interra Systems zvyšujú kvalitu transportných streamov pomocou nového softvéru VEGA Vista
Interra Systems

Interra Systems je globálny poskytovateľ komplexných riešení, ktoré zjednodušujú klasifikáciu, proces kontroly kvality (QC) a monitorovanie mediálneho obsahu v celom procese tvorby a distribúcie. Spoliehajúc sa na komplexný a globálny nadhľad spoločnosti Interra Systems, môžu mediálne spoločnosti poskytovať video s vysokou kvalitou zážitku, reagovať na nové trendy na trhu a zlepšovať monetizáciu obsahu.

Viac informácií o produktoch Interra Systems nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Interra Systems?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Interra Systems? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Interra Systems?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Interra Systems, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.