Litepanels

Výnimočné svetlo, nekonečná tvorivosť a skvelá cena – tu sú LED panelové svetlá od Litepanels. Popustite uzdu svojej tvorivej vízii a pridajte do svojej súpravy vysoko kvalitné filmové osvetlenie pomocou kompaktných a ľahkých LED svetiel Gemini alebo Astra, ktoré sú teraz dostupnejšie ako kedykoľvek predtým.

Gemini  |  Astra  |  Lykos  |  Brick

Daylight a tungsten vyvážené LED svetlá Sola a Inca sú popredné a uznávané LED fresnel svetlá, ktoré predstavujú najucelenejšiu rodinu LED fresnel na trhu. Tieto svetlá boli navrhnuté od základu tak, aby poskytovali optimalizovanú prevádzku a zároveň boli okamžite známe osvetlovačom a ďalším profesionálom.

Sola  |  Inca  |  Caliber

Najkompaktnejší LED panely v od spoločnosti Litepanels. Sú vybavené najmodernejšou LED technológiou Surface Mount Technology, ktorá zaručuje obraz s dokonalým podaním farieb a zvýšenou účinnosťou. Sú kompaktné, prenosné a ideálne na kamere aj mimo nej.

Prenosné kity LED svetiel​

Prenosné súpravy s 2-3 Litepanles svetlami majú všetko, čo potrebujete pre tradičné nasvietenie rozhovorov alebo svietenie na rôznych lokáciách – to všetko v robustnom vodotesnom kufri, ktoré ochráni svetlá a ľahko sa prenáša. Cestovné súpravy sú dokonalým riešením pre spravodajské štáby a profesionálnych kameramanov na cestách.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Litepanels?

Novinky a projekty Litepanels

Originálny LED panel, teraz vylepšený
Litepanels

Osvetlenie televíznych show, nasvietenie exteriérového vysielania, osvetlenie športového štúdia, filmové osvetlenie, nasvietenie budovy Pentagonu alebo Bieleho domu ako aj osvetlenie Medzinárodnej vesmírnej stanice majú jednu spoločnú vec – všetky boli osvetlené LED svetlami Litepanels.

Litepanels je priekopníckou silou, ktorá priniesla osvetlenie LED panelov do televízneho a filmového priemyslu. Počínajúc fenomenálnym úspechom originálneho panelu 1×1 LED, Litepanels vyvinul stále inovatívnejšie riešenia osvetlenia vrátane svetiel pre kamery, fresnelové a viacfarebné svetlá na špeciálné efekty – to všetko aby sa stal prvou voľbou, na ktorú si spomenú osvetlovači, DP alebo kameramani, keď príde rad na LED svetlá.

Medzi známejšie LED svetlá od Litepanels patria napríklad Gemini, Astra, Sola, Inca, Lycos alebo Hilio.

Viac informácií o produktoch Litepanels nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Litepanels?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Litepanels? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Litepanels?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Litepanels, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.