Lynx Technik AG

Lynx Technik greenMachine

GreenMachine od Lynx Technik je výkonná a mnohonásobne ocenená viacúčelová platforma na spracovanie 4K/UHD/12G signálu. Obsahuje ideálny a jednoducho konfigurovateľný balík nástrojov pre štúdiá, prenosové vozidlá, vzdialenú produkciu a akékoľvek ďalšie audio, video alebo multimediálne aplikácie, ktoré vyžadujú spracovanie AV signálu na špičkovej úrovni.

Lynx Technik yellobrik

Široká ponuka kompaktných synchronizérov, prevodníkov, de/embéderov, optických prepojovačov a mnoho ďalších typov kriticky potrebných sýstémov pre správnu funkciu každého televízneho štúdia/réžie. Yellobrick jasne identifikuje všetky spojenia a tok signálu a všetko, čo potrebujete vedieť, je vytlačené priamo na module. Všetky ovládacie prvky sú ľahko prístupné a zreteľne označené, bez nutnosti odstraňovania krytov, presúvania liniek, zložitých nastavení DIP switchov alebo pripojenia k PC. Sú to najstabilnejšie a technicky najvyhľadávanejšie moduly k dispozícií a sú zálohované vynikajúcim popredajným servisom a podporou.

Lynx Technik Series 5000

Séria 5000 od Lynx Technik je 19″ rack riešenie terminálového zariadenia, ktoré je užívateľsky konfigurovateľné s ľubovoľnou kombináciou kariet CardModules. Medzi tieto patria napríklad karty na distribúciu audio/video signálu, konverziu a spracovanie zvuku, embeddovenie a de-embeddovanie zvuku, synchronizácia snímok, generátory signálov, up/down/cross konvertory alebo video procesory.

CardModules karty sú výnimočne kompaktné a využívajú najnovšiu technológiu a výrobné technológie na zabezpečenie bezkonkurenčného výkonu, majú množstvo funkcií a vynikajúcu spoľahlivosť.

 

Lynx Technik Testor lite 3G

Testor je všestranný produktový rad generátora zvukových a obrazových testov SDI, ktorý poskytuje množstvo funkcií na testovanie a overovanie videa a zvuku. Vytvorte originálny prenosný ručný tester a nové testovacie generátory „Testor | lite 3G“ na Lynx kartovom modeli navrhnutom pre šasi série 5000.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Lynx Technik AG?

Novinky a projekty Lynx Technik AG

Štúdio/Réžia SK3 v Českej televízií v Prahe
LYNX Technik AG

Lynx Technik AG je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na vývoj vysoko kvalitných produktov pre audio/video profesionálov a broadcast trh. Všestranný tím inžinierov má desiatky rokov skúseností v oblasti tv vysielania, post-produkcie alebo multimediálnej tvorby. Tento tím bol nedávno ocenený cenami Emmy za vynikajúce inžinierske úspechy v tejto oblasti.

Lynx Technik sa zmeral na vývoj novej škály koncových zariadení pre vysielanie a profesionálne použitie, ktoré majú skutočne modulárny charakter. Koncept určený na riešenie ako samostatných aplikácií, tak aj väčších štúdiových inštalácií s jedinečnou schopnosťou kombinovať oba systémy do jedného bezproblémového systémového riešenia.

Viac informácií o produktoch Lynx Technik AG nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Lynx Technik AG?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Lynx Technik AG? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Lynx Technik AG?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Lynx Technik AG, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.