Magliner

Vozíky a príšlušenstvo Magliner sa skladá z rôznych druhov pomocných zariadení na prenášanie, ukladanie a podporné mechanizmy filmovej, televíznej a zvukovej produkcie. Druhy vozíkov a trolejov sú rôzne, od štandardné zvislých ručných vozíkov, ktoré sú skvelé na premiestňovanie ťažkých predmetov, až po Backstage Junior produkčné vozíky s policami a možnosťami montáže monitorov a príslušenstva.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Magliner?

Novinky a projekty Magliner

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Magliner

Ako leader na trhu manipulácie s materiálom, spoločnosť Magliner je už od roku 1947 odhodlaná vytvárať inovatívne riešenia, ktoré vám pomôžu prepravovať materiály, tovar, techniku bezpečnejšie a efektívnejšie.

Patria sem Grip vozíky, vozíky pre kameramanov, osvetlovaciu techniku, pre elektrikárov, rekvizity a produkčné potreby, vozíky pre video a zvuk.
Môžeme navrhnúť a postaviť vlastné vozíky a nákladné autá pre vaše potreby. Neváhajte nás kontaktovať s vašimi požiadavkami.

Viac informácií o produktoch Magliner nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Magliner?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Magliner? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Magliner?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Magliner, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.