Metabones

Speed Booster® je namontovaný medzi zrkadlovým fotoaparátom a objektívom SLR a zvyšuje maximálnu clonu (odtiaľ pochádza aj jej názov), zvyšuje MTF a rozširuje objektív. Optická technológia navrhnutá spoločnosťou Caldwell Photographic v USA.

Adaptéry sú k dispozícií pre širokú škálu výrobcov objektívov/kamier a umožňujú kombinovať vaše obľúbené značky pri zachovaní funkčnosti a perfektného obrazu. 

Adaptéry Metabones:

E-mount   |   EF  |   X/G   |   PL   |   MFT

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Metabones?

Novinky a projekty Metabones

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Metabones-logo

Metabones® je priekopníkom a lídrom v dvoch kľúčových technológiách, ktoré katalyzovali prechod zo zrkadloviek na bezzrkaldovky. Spoločnosť ponúka komplexný rad adaptérov pokrývajúcich najobľúbenejšie bajonety objektívov, ako aj niektoré vzácne a exotické bajonety.

Metabones má vývoj v kanadskom Vancouveri a sídlo v Hongkongu s vlastnými výrobnými závodmi v Číne. Ako popredný špecialista na mount adaptéry je Metabones známy pre svoj jedinečný dizajn, spracovanie a spoľahlivosť.

Viac informácií o produktoch Metabones nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Metabones?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Metabones? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Metabones?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Metabones, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.