Metus

Metus Ingest je ideálne softwarové riešenie zachytávanie, naberanie, transkódovanie a streamovanie multimediálnych súborov. Metus Ingest ponúka širokú škálu vstupných kariet na import obsahu z rôznych zdrojov, formátov a rozlíšení. Ingestovací softvér sa veľmi ľahko a jednoducho používa a každý ovládací prvok alebo okno potrebné na ovládanie sú na jednej obrazovke pre okamžitý prástup.

metus MAM (Media Asset Management) je škálovateľný systém správy médií. Jeho nástroje na správu aktív (video, audio, obrázky, dokumenty,…) a transkódovanie pomáhajú pracovným skupinám archivovať, katalogizovať, zdieľať, vyhľadávať a chrániť všetky prostriedky a projekty.

Metus Wall je softvérové riešenie na zobrazovanie viacerých zdrojov na videostene (softwarový multiviewer). Vďaka flexibilným výberom vstupu a zjednodušenej správe získate úplnú kontrolu nad svojím videom. Od televíznych štúdií po premietacie miestnosti, konferenčné miestnosti, kontrolné miestnosti alebo recepcie a haly, môže Metus Wall spravovať akúkoľvek videostenu od najmenšej po komplexnejšiu.

Metus Player je softvér na prehrávanie videa vo viacerých formátoch pre profesionálov. Ak potrebujete riešnie na flexibilné prehrávanie videa, či už v štúdiu, konferenčnej miestnosti alebo v zdravotníckom zariadení alebo kvôli kontrole kvality, Metus Player vám poskytne veľmi jednoduché a robustné riešenie  na prehrávanie obsahu vďaka širokej škále podpory formátov videa a rozšírenej súprave nástrojov.

Nanašli ste čo hľadáte? Prezrite si všetky produkty.
Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Metus?

Novinky a projekty Metus

Metus ohlásil podporu NDI
metus

Metus je popredná vývojárska spoločnosť v oblasti správy súborov, transkódovania, naberania a prehrávania videa. Riešenia spoločnosti metus založené na metuse sú teraz nainštalované v 80 krajinách s viac ako 1 000 klientmi. Metus nájdete prakticky vo všetkých odvetviach a neobmedzujú sa iba na vysielacie televízne stanice.

Produkty od spoločnosti metus nájdete v najrôznejších aplikáciách pre orgány činné v trestnom konaní, v súdnictve, v armádnych projektoch, v zábavnom priemysle, v medicíne a lekárskom prostredí alebo pri vzdelávaní a školstve.

Viac informácií o produktoch Metus nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Metus?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Metus? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Metus?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Metus, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.