Mutec

Časové generátory Mutec

Generátory referenčných hodín digitálnej synchronizácie zvuku a videa od spoločnosti Mutec majú množstvo unikátnych funkcií a vlastností ako napr. najnižší jitter master clock, audio pre-vzorkovanie, založené na novej technológii 1G-Clock.

Časové distribútory Mutec

Časové distribútory alebo zosilovače Mutec s možnosťou prevodu a konverzie formátu 192kHZ pre AES/EBU a AES/EBU ID. Pokročilé funkcie prevodníkov s najnižším jitter-om, s maticou a distribútorom SD/HD videa, zosilovačom Word Clock a Audio Clock signálu založené na novej technológii 1G-Clock.

Zvukové prevodníky Mutec

Portfólio spoločnosti Mutec obsahuje aj obojsmerné a  vysoko výkonné prevodníky zvukových formátov AES3, AES3id a S/PDIF. Okrem prevodu majú produkty Mutec aj výnimočný audiozáznamník, audiofilské rozhranie USB a najnižšie jitter-ové hlavné hodiny.

Prevodníky vzorkovacej frekvencie Mutec

Medzi produktami spoločnosti Mutec najdete aj prevodníky digitálneho zvuku ADAT, AES3-S/PDIF a/alebo prevodník vzorkovacej frekvencie ako aj vysoko výkonné multikanálové rozhranie s podporou vzorkovacích frekvencií pre AES3 a AES3id.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Mutec?

Novinky a projekty Mutec

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Mutec

MUTEC je popredným výrobcom vysoko kvalitných A/V master hodín, audio repeaterov, rozhraní, formátových prevodníkov a distribútorov signálov pre profesionálne, či špičkové zvukové aplikácie. Technológia 1G-Clock, ktorá sa zameriava na zlepšenie digitálnej reprodukcie zvuku a prenosových procesov, zdvíha latku pre generovanie ultramateriálových hodín s nízkym jitterom v celom priemysle na bezkonkurenčnú úroveň výkonu. So sídlom v Berlíne v Nemecku je Mutec špecialistom, ktorí sa venuje nastavovaniu nových štandardov v oblasti kvality zvuku, generovania hodín a spracovania digitálneho zvukového signálu, čo zákazníkom umožňuje realizovať svoje vízie dokonalého zvuku vo svojom prostredí.

Viac informácií o produktoch Mutec nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Mutec?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Mutec? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Mutec?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Mutec, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.