NewTek

Live produkčný systém TriCaster

Live produkčné systémy NewTek vám poskytujú všetko, čo potrebujete, aby ste splnili aj tie najnáročnejši očakávania – dnes aj zajtra. S verziami od HD až po UltraHD, live produkčné systémy NewTek využívajú najnovšiu technológiu, aby držali krok s neustálymi inováciami vo video priemysle a okolo neho, pri zachovaní osvedčených a známych pracovných postupov.

TriCaster 2 Elite   |   TC1   |   TC410 Plus   |   Mini 4K

Replay a slow-mo 3Play

Zaujmite viac divákov na vašich udalostiach – aj mimo nich a získajte konkurenčnú výhodu s NewTek 3Play! Miesta, ktoré sa snažia vylepšiť atmosféru podujatia a rozšíriť svoje značky online, alebo vysielatelia, ktorí priťahujú publikum doma a zvyšujú publicitu programu – ktokoľvek môže použiť slomo/replay riešeni NewTek 3Play, aby malé udalosti vyzerali ako veľké show a premenili veľké udalosti na zážitky, na ktoré diváci nikdy nezabudnú.

3Play verzie:

3Play 3P2   |   3Play 3P1   |   3Play 425

Profesionálne Skype riešenie

Okamžite sa spojte s viacerými ľudmi z celého sveta! NewTek TalkShow VS 4000 je profesionálny viackanálový videohovorový systém navrhnutý tak, aby vás súčasne spojil až so 4 vzdialenými hosťami – bez ohľadu na miesto – v reálnom čase a poskytoval HD obsah s úplnou kontrolou výroby.

NDI PTZ kamery

Precízne navrhnutá 4K UHD PTZ kamera od NewTek-u ponúka plynulý pohyb vo všetkých smeroch, najmodernejší snímač Sony a video, zvuk, ovládanie, záznam a napájanie pomocou jediného kábla. UHD NDI kameru stačí pripojiť a získáte neuveriteľné živé video v bežnej sieti Ethernet, čo je dokonalý spôsob, ako získať video v rozlíšení 4Kp60 z takmer ľubovoľného prostredia pomocou IP. Vstúpte do sveta UHD videa s NDI – už dnes.

NDI PTZ kamery NewTek:

NDI PTZUHD   |   NDI PTZ2   |   NDI Upgrade

Rozšírená video konektivita

Profesionálne riešenia pre prepájanie technológií a jednoduché rozširovanie workflow. Vybavte svoje štúdio alebo vysielacie zariadenie podľa svojich produkčných potrieb už teraz a buďte pripravení na ďalšie zmeny v budúcnosti. Vďaka všestranným funkciám od konverzie SDI na IP alebo rozšírenie vstupov/výstupov na ďalších 4K UHD 50p zdrojov do IP. Riešenia NewTek Connect navrhnuté tak, aby vám pomohli čo najjednoduchšie a najefektívnejšie vybudovať potrebné workflow a v požadovanej kvalite.

NewTek Connect:

NC1 Studio I/O   |   Spark Plus   |   Connect Pro

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od NewTek?

Novinky a projekty NewTek

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy

Spoločnosť NewTek je svetovým lídrom v technológii IP videa, ktorá dáva každému možnosti prehovoriť prostredníctvom videa. NewTek spolupracuje výhradne s vybranými partnermi z celého sveta, aby priniesla svoje inovatívne riešenia na trh, medzi ktoré partia produkčné 4K/UDH/IP videoréžie TriCaster, slomo a replay systém 3Play, NDI PTZ kamery a ďalšie študiové príslušenstvo. Umožňuje tak zákazníkom rozširovať svoje publikum, svoju značku a firemné povedomie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Produkty NewTek sú natívne zamerané na IP prostredníctvom NDI technológie.

NewTek je súčasťou skupiny Vizrt Group spolu so sesterskými značkami Vizrt a NDI. NewTek sleduje jediný účel tejto skupiny – viac príbehov, lepšie povedaných (more stories, better told).

Viac informácií o produktoch NewTek nájdete na:

Zaujímate sa o produkty NewTek?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty NewTek? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty NewTek?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov NewTek, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.