NiSi Optics

NiSi filtre

Filtre NiSi sú precízne rezané, leštené a opticky spracované, čo umožňuje perfektnú “rovinnosť” a vysokú rovnobežnosť a ostrosť obrazu. Optický nano povlak poskytuje dokonale neutrálny filter, ktorý nemá žiadny farebný posun, je antireflexný a zmierňuje slnečné žiarenie. Dostupné sú štandardné kruhové filtre, štvorcové filtre a doplnkové príslušenstvo.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od NiSi Optics?

Novinky a projekty NiSi Optics

Teradek NODE modemy
Cartoni Lifto 25 motorizovaný statív na PTZ kamery
Creamsource LNX
DZOFILM Summer Sales 2023
NiSi Filters

Pod značkou NiSi môžete nájsť množstvo kvalitných kruhových alebo štvorcových filtrov a objektívov pre DSLR fotoaparáty, bezzrkadlovky a filmové kamery.

Spoločnosť NiSi Optics začala vývoj optického príslušenstva a filtrov už v roku 2005, zameriava sa na výrobu fotografických a filmových filtrov. Vytvorila do dnešného dňa už viac ako 100 rôznych filtrov a držiakov. NiSi naďalej pokračuje v určovaní trendov a inovácií, výrobou zhruba 10 až 20 nových produktov každý rok.

Viac informácií o produktoch NiSi Optics nájdete na:

Zaujímate sa o produkty NiSi Optics?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty NiSi Optics? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty NiSi Optics?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov NiSi Optics, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.