NiSi Optics

NiSi filtre

Filtre NiSi sú precízne rezané, leštené a opticky spracované, čo umožňuje perfektnú “rovinnosť” a vysokú rovnobežnosť a ostrosť obrazu. Optický nano povlak poskytuje dokonale neutrálny filter, ktorý nemá žiadny farebný posun, je antireflexný a zmierňuje slnečné žiarenie. Dostupné sú štandardné kruhové filtre, štvorcové filtre a doplnkové príslušenstvo.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od NiSi Optics?

Novinky a projekty NiSi Optics

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
NiSi Filters

Pod značkou NiSi môžete nájsť množstvo kvalitných kruhových alebo štvorcových filtrov a objektívov pre DSLR fotoaparáty, bezzrkadlovky a filmové kamery.

Spoločnosť NiSi Optics začala vývoj optického príslušenstva a filtrov už v roku 2005, zameriava sa na výrobu fotografických a filmových filtrov. Vytvorila do dnešného dňa už viac ako 100 rôznych filtrov a držiakov. NiSi naďalej pokračuje v určovaní trendov a inovácií, výrobou zhruba 10 až 20 nových produktov každý rok.

Viac informácií o produktoch NiSi Optics nájdete na:

Zaujímate sa o produkty NiSi Optics?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty NiSi Optics? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty NiSi Optics?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov NiSi Optics, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.